Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Gruodžio 22 d. 80-metė ignalinietė Ignalinoje, Geležinkelio g., parduotuvės „Danalta“ daiktų saugojimo spintelėje, užrakinusi paliko kuprinę su pinigais (2000 Lt) ir asmeniniais daiktais. Po 30 min. grįžusi prie spintelės moteris daiktų nerado: spintelė atrakinta ir iš jos pagrobta kuprinė. Žala – apie 2200 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai sureagavo į šį įvykį ir atlikę paieškos veiksmus netrukus sulaikė įtariamąją – 59-erių ignalinietę A. B. Nukentėjusiajai grąžinta kuprinė su joje buvusiais pinigais ir asmeniniais daiktais.

Rugpjūtį L. T. pareiškė, kad laikotarpyje nuo 2013-06-01 iki 2013-08-20 d. iš pareiškėjai ir jos vyrui nuosavybės teise priklausančio miško sklypo Plavėjuose (Dūkšto sen.) pagrobta 30 kietmetrių statybinės pušies medienos ir 62 kietmetriai malkinės medienos. Žala – 8720 Lt.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą ir atlikus paieškos veiksmus, nustatytas įtariamasis, įvykdęs vagystę – tai 52-ejų Zarasų r. gyventojas A. P.

Gruodžio 19 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., sustabdžius lengvąjį automobilį „Opel Astra“ kilo įtarimas, jog vairuotojas, 19-metis Vaišniūnų jaunuolis M. L. bei 18-metis keleivis ignalinietis T. J. yra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Dėl to jie buvo pristatyti į rajono PK. Pas M. L. buvo rastas polietileninis maišelis su žalios spalvos augaline medžiaga, kaip įtariama – kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ignalinos rajono ligoninėje nustatyta, kad abu jie be gydytojo paskyrimo vartojo narkotines medžiagas ir padarė pažeidimus, numatytus Administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 str. 2 d.

Gruodžio 31 d. Dūkšto m. gyventojas pareiškė, kad iš kieme stovėjusių jam priklausančių traktorių, atsukus kuro bakų išleidimo čiaupus, pavogta po 10 litrų žymėto dyzelinio kuro. Tą pačią dieną kitas Dūkšto gyventojas pareiškė, kad iš jo garažo, įsibrovus per kaimyninio, sublokuoto garažo duris (nulaužus pakabinamą spyną) iš talpų pavogta 60 litrų benzino bei kiti įvairūs daiktai.

Rajono PK pareigūnai, operatyviai sureagavę į įvykį ir atlikę paieškos veiksmus, nustatė ir sulaikė įtariamus šiomis vagystėmis asmenis – tai Dūkšto sen. 19-metį gyventoją O. R. ir toje pačioje seniūnijoje gyvenantį nepilnametį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here