Skip to content

Sėkmingiausiai žaidė dūkštiečiai

MI informacija

Ignlinos KSC Sporto skyrius surengė šių metų stalo teniso žiemos pirmenybes, kuriose dalyvavo tik rajono mažojo kamuoliuko stipriausieji žaidėjai, tarp kurių buvo 8 vyrai ir 5 moterys.

Praėjusių metų pabaigoje vykusiame kalėdiniame turnyre prie žaliųjų stalų varžėsi net 28 dalyviai ne tik iš mūsų, bet ir aplinkinių Zarasų, Rokiškio rajonų bei Visagino, todėl kova dėl medalių buvo daug įdomesnė ir atkaklesnė. Tąkart tik dūkštietei Rasai Kačkienei pavyko pelnyti sidabro medalį, o tarp vyrų visas prizines vietas iškovojo zarasiškiai ir rokiškėnai. Rajono žiemos pirmenybėse svečiai jau nebegalėjo dalyvauti, nes reikėjo išaiškinti, kuriems iš ignaliniečių teks ginti rajono garbę būsimose „Žalgiriados“ žaidynėse.

Kaip ir reikėjo tikėtis, vyrų grupėje, neavykus Didžiasalio stipriausiems tenisininkams, sėkmingiausiai žaidė dūkštiečiai, tarp kurių buvo daugkartinis rajonos čempionas Juozas Pėstininkas ir nuolatinis jo varžovas Algirdas Šukys. Jų tarpusavio dvikova ir buvo atkakliausia. Vis dėlto ir šįkart čempiono vardą pavyko apginti J. Pėstininkui, kuris 3:2 įveikė treniruočių draugą. Trečioji vieta atiteko Vitalijui Kavaliauskui, kuris 3:2 nugalėjo Bronislovą Jakubovskį.

Tarp moterų čempionės vardą iškovojo taip pat dūkštietė Rasa Kačkienė, kuri finale 2:0 nugalėjo jaunąją ignalinietę Godą Čeponytę. Trečioji vieta atiteko Viltei Cicėnaitei, kuri nugalėjo Virginiją Bukauskaitę ir Gabiją Čeponytę. Gaila, kad pirmenybėse nedalyvavo didžiasalietė Anastasija Skunčikaitė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje