Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Jonas BALTAKIS

Per naktį apiplėštos trys parduotuvės

Vasario 7 d. parduotuvės AB „Imeda“ vedėja pareiškė, kad 2014-02-07 d., 01.56 val., suveikus parduotuvės Rimšėje apsaugos signalizacijai bei nuvykus į įvykio vietą, pastebėjo, kad sulaužius įėjimo durų užraktą buvo įsibrauta į parduotuvės vidų, iš kurios pavogta įvairių cigarečių ir alkoholinių gėrimų, o atrakinus seifą iš jo pavogta 3600 litų. Turtas draustas, signalizacija įrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią naktį po valandos parduotuvės UAB „Namų fabrikas“ vedėja pareiškė, kad 2014-02-07 d., 02.51 val., suveikus parduotuvės Palūšėje apsaugos signalizacijai bei nuvykus į įvykio vietą, pastebėjo, kad sulaužius įėjimo durų užraktą buvo įsibrauta į parduotuvės vidų, iš kurios pavogta: įvairių cigarečių, alkoholinių gėrimų, kramtomos gumos pakuočių, konditerinių gaminių, o išlaužus kasos aparato stalčių pavogta apie 100 litų. Turtas draustas, signalizacija įrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Po antpuolio Palūšėje, maždaug po 20-ies minučių, tokiu pat stiliumi apiplėšta parduotuvė ir Kaltanėnuose (Švenčionių r.). Visur braižas panašus – įsilaužus griebta viskas, kas buvo arčiau durų, „operacijos“ truko kelias minutes, nes visur buvo įrengta signalizacija. Tačiau jai suveikus, laiko plėšimui, kol kas atvyks pagal pavojaus signalą, dar yra. Visa tai leidžia manyti, jog visas tris parduotuves apiplėšė ta pati „komanda“. Beje, vaizdo kameros Palūšėje „pagavo“ plėšikus. Tai buvo du kaukėti vyrai, trečias, ko gero, laukė automobilyje prie vairo.

Vasario 6 d. 53-ejų ignalinietis G. Č. pranešė, kad laikotarpyje nuo 2014-01-24 iki 2014-02-05 d., išlaužus langą, buvo įsibrauta į pareiškėjui priklausantį butą Ignalinoje, Atgimimo g. Iš jo pagrobtas nešiojamas kompiuteris ir kompiuterio krepšys, pareiškėjo ir jo žmonos pasai, apie 40 eurų. Žala – 1158 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vis dėlto padegimas?

Vasario 6 d. rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gaisro, kilusio 2014-01-14 d., apie 4 val., garaže, esančiame Ignalinoje, Geležinkelio g. (MI apie tai rašė). Žala – 30 000 litų.

Tuomet rašėme, kad tiriamos dvi galimos gaisro priežastys: gedimas automobilio elektros instaliacijoje ir padegimas. Galiausiai oficialiai paskelbta, kad gaisro priežastis – pirmoji. Su tuo nesutiko sudeginto „džipo“ savininkas, VSAT Ignalinos rinktinės pasienietis. Jis įsitikinęs, jog tai buvęs padegimas – kerštas jam už jo tarnybinę veiklą. Tuojau po to Švenčionėliuose buvo sudeginti dar du pasieniečiams priklausę privatūs automobiliai.

Smurtas

Vasario 8 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 0.30 val., Vidiškėse, namuose Sodų g., neblaivus 37-erių T. Č. sumušė 58-erių motiną M. Č., 31-erių žmoną A. Č. ir 2003 m. gimusį posūnį. Berniukas dėl įtariamo rankos kaulų lūžio paguldytas į ligoninę. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Vasario 8 d. Tverečiuje, savo namuose, rastas miręs 68-erių A. M. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasties nustatymo.

Gaisrai

Vasario 6 d., 17.15 val., pranešta, kad Mėčionių k. (Mielagėnų sen.) dega žolė. Jos išdegė apie 12 ha. Taigi, žolė, tarsi pavasarį, dega ir vasarį.

Vasario 10 d., 01.55 val., pranešta, kad N. Daugėliškio sen., Poliankos k., dega A. P. pirtis (sauna). Atvykus ugniagesiams pirtis degė atvira liepsna. Buvo kilęs pavojus ūkiniam pastatui. Medinė pirtis sudegė, apdegė apie 1 m³ prie pirties sukrautų malkų. Ūkinis pastatas išgelbėtas. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here