Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parduotuvių plėšikai nufilmuoti, bet…

Antradienį rašėme apie per vieną naktį Rimšėje, Palūšėje ir Kaltanėnuose apiplėštas tris parduotuves. Rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas vakar MI sakė, kad dėl šio plėšimo dirbama intensyviai, mūsų kriminalistai bendradarbiauja su kitų rajonų ir respublikinėmis kriminalinėmis tarnybomis. Mat neabejojama, kad plėšikai buvo ne vietiniai, „dirbo“ profesionaliai ir ramiai. Rimšės parduotuvėje vaizdo kamerų nėra, o Palūšėje plėšikai buvo nufilmuoti. Į parduotuvę įsibrovė du vyrai su kaukėmis, pasišvietė ant galvų pritvirtintais žibintuvėliais. Prekes nuo lentynų susikrovė per daug neskubėdami. Tam užtenka 2–3 min., o saugos tarnyba, suveikus signalizacijai, paprastai atvyksta daug vėliau. Tikėtina, kad plėšikų būta trijų: du švarino lentynas, vienas laukė automobilyje prie vairo.

Prieš kelias dienas iki šių įvykių, panašiai parduotuvė buvo apiplėšta Zarasuose. Ten taip pat, kaip kine, kameros nufilmavo visą plėšimo epizodą. Plėšikai sustojo šalikelėje prie parduotuvės, neskubėdami išlaužė jos duris, išsinešė 19 motopjūklų ir išvažiavo. Stebina tai, kad pro šalį, kol plėšikai buvo parduotuvėje, pravažiavo trys automobiliai, tačiau nė vienam jų vairuotojui neužkliuvo, kad naktį atdaros parduotuvės durys, o šalia stovi mašina. Įtariama, kad Zarasuose darbavosi panevėžiečiai. Gal tie patys ir mūsų rajone siautėjo?..

Promilės

Vasario 10 d. Salomenkos k. (Mielagėnų sen.) buvo sustabdytas automobilis MB, kurį vairavo neblaivus 43-ejų Mielagėnų gyventojas R. K. (1,59 prom.). Pradėta administracinė teisena.

Kyšis

Vasario 11 d., apie 1.10 val., kelyje Visaginas–Dūkštas 26-erių keleivis E. S., siekdamas, kad 23-ejų automobilio vairuotojas S. B. išvengtų administracinės atsakomybės už vairavimą neblaiviam (1,86 prom.), Visagino PK pareigūnui siūlė 200 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 227 str. 2 d. Kyšį siūlęs E. S. apklaustas.

Parengė Jonas BALTAKIS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje