Skip to content

Vėl pradžiugino Akvilė Ubeikaitė

Kai pernai paskelbėme žinią, kad Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate, kuris vyko kaimyniniame Švenčionių rajone, tarp moterų, svorio kategorijoje iki 68 kg, aukso medalį iškovojo ignalinietė, Lietuvos karo akademijos pirmakursė Akvilė Ubeikaitė, ne vienas rajono sporto mėgėjas pagalvojo, kad tai – atsitiktinumas. Tačiau po kurio laiko paaiškėjo, kad ši žinia neatsitiktinė.

Buvusi Ignalinos gimnazijos moksleivė, po kurio laiko jau dalyvaudama Lietuvos moterų svarsčių kilnojimo rinktinės sudėtyje, dar kartą patvirtino savo jėgą Europos čempionate, kuris vyko Airijoje, iškovodama sidabro medalį. Tokios pat spalvos medalį ši mergina pelnė ir Europos šalių čempionate, 16 kg sveriantį svarstį pakaitomis abiem rankom iškėlė net 121 kartą, pasiekdama asmeninį rekodrą.

Po šių sėkmingų startų apie Akvilės pasirodymus ant svarsčių kilnojimo pakylos kurį laiką vėl nebuvo girdėti. Pasak Akvilės, taip nutiko todėl, kad buvo sutrikusi sveikata. Bet štai neseniai Pakruojo r. Guostagalio k., kur vyko atviros Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas, Akvilė vėl pradžiugino sėkmingu startu. Ji po traumos, dalyvaudama tarp moterų 63 ir 68 kg svorių kategorijoje, vėl patvirtino aukštą klasę, iškovodama pirmąsias vietas. Po to ji iškovojo aukso medalį ir Lietuvos generolo Jono Žemaičio Karo akademijos svarsčių kilnojimo čempionate, kuriame neturėjo sau lygių ir svarsčių rovimo rungtyje.

Sveikiname šią merginą su naujomis pergalėmis, linkėdami sėkmės ir šių metų įvairaus rango varžybose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje