Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Sudegė statomas namas

Kovo 1 d., 1.07 val., pranešta, kad Garbūnų k. (Ignalinos sen.) dega A. B. individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, pastatas pleškėjo atvira liepsna, degė nebaigtas statyti vieno aukšto su palėpe medinis namas, stogas buvo jau įgriuvęs. Sudegė stogas ir išdegė vidus. Įvykis tiriamas. MI žiniomis, nebaigtame statyti name elektros dar nebuvo. Tad nuo ko kilo gaisras?..

Kovo 5 d. Didžiasalyje iš individualaus dviaukščio mūrinio namo Salos g. 52 rūko dūmai. Gaisras, iki atvykstant ugniagesiams, apgesintas gyventojų. Apdegė ir išardyti 6 m² medinio perdengimo. Įvykis tiriamas

Tą pačią dieną, 13.48 val., dūmai pasirodė ir Palaukojos k. (Ignalinos sen.) iš keturių butų gyvenamojo namo palėpės. Viename iš butų 2-ajame aukšte nuardyta 3 m² vidinės plastikinės lubų apdailos, taip pat nuardyta apie 1 m² dūmtraukio skardinės apdailos virš stogo. Butas sulietas vandeniu, aprūko vienas kambarys. Įvykis tiriamas.

Jau dega ir žolė

Vasario 28 d., apie 15.33 val., žolė uždegta (negi pati užsiliepsnojo?) Ignalinos m., Mokyklos g. 11. Išdegė 1 aras. Įvykis tiriamas.

Kovo 1 d. pernykštė sausa žolė degė dviejose vietose: apie 17.09 val. pranešta apie gaisrą atviroje teritorijoje iš Nastazavo k. (Ignalinos sen., išdegė 400 arų pernykštės sausos žolės), apie 22.09 val. žolė degė Ignalinoje, Taikos g. 20 (išdegė apie 1 arą žolės, užgesinta iki ugniagesių atvykimo).

Mirtys

Kovo 5 d. Ignalinoje rasti mirę du žmonės: Ateities g. namuose – 60-metis S. K., Švenčionių g. – 61-erių J. B. Rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Teismuose

Transporto priemones vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 51-erių Vaidantas Jurgelevičius, sulaikytas Ignalinoje, Turistų g., 0,95 prom., 1100 Lt bauda ir 6 mėn. prarado teisę vairuoti; 22-ejų Lionginas Mlynovskis, N. Daugėliškio–Rimšės kelyje nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, 1,68 prom., 4000 Lt ir 36 mėn. atimtos „teisės“; 64-erių Vladimiras Bušnojus, Ignalinoje, Vilniaus g., padarė avariją ir pabėgo, 1,78 prom., 4500 Lt bauda ir net 42 mėn. neteko teisės vairuoti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje