Skip to content

Mūsų plaukikai vėl grįžo su medaliais

MI informacija

 

Kovo 7–8 d. Rygoje vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir septyni Ignalinos plaukikai.

50 m krūtine rungtyje sidabro medalį iškovojo Dovilė Mikoliūnaitė, tik 0,14 sek. dalių nusileidusi Latvijos plaukikei Alionai Ribakovai. Beje, Dovilės rezultatas – 33,62 sek. – buvo lygus su kitos Lietuvos atstovės Godos Overlingaitės rezultatu, todėl abiems šioms sportininkėms buvo įteikti sidabro medaliai.

Puikiai Rygoje pasirodė ir jaunasis Erikas Kapočius. 100 m krūtine jis nuplaukė per 1 min. 10,95 sek., o 200 m kompleksiniu plaukimu per 2 min. 20,65 sek. Abu šie rezultatai – asmeniniai ir Ignalinos rekordai – sutvirtino Eriko pozicijas kovojant dėl vietos Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtyje, kuri atstovaus šaliai Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Nedaug iki savo asmeninių rekordų pritrūko Sarai Aškinytei. 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje ji užėmė 7-ąją vietą.

Kitas Ignalinos plaukimo klubo jaunasis plaukikas Džiugas Karklelis kovo 7 d. dalyvavo Kaune vykusiose varžybose ,,Šilainių taurė – 2014“. Į Kauną susirinko gausus būrys 2003 m. gimusių ir jaunesnių plaukikų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Elektrėnų, Klaipėdos. Džiugas iškovojo pirmąsias vietas 50 m laisvu stiliumi (iš viso startavo net 105 dalyviai!) ir 50 m nugara (74 dalyviai) rungtyse. Ir šiose varžybose mūsų plaukikui teko pasidalinti aukso medalį su Panevėžio atstovu Aleksu Savicku. Abu sportininkai 50 m laisvuoju stiliumi nuplaukė vienodai – 31,09 sek. Džiugas ir Aleksas taip pat buvo pripažinti geriausiais varžybų plaukikais ir absoliučioje įskaitoje, bei apdovanoti taurėmis ir prizais.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje