Skip to content

Sėkmingiausiai Amerikoje startavo Gaudvilė Nalivaikaitė

Mamertas KRAPAUSKAS

Ką tik iš Amerikos sugrįžo Ignalinos KSC Sporto skyriaus biatlono trenerių Aleksandro Ščekočichino, Edvardo Rasimovičiaus ir Gintauto Čepulio auklėtiniai Gaudvilė Nalivaikaitė ir Lukas Čepulis, kurie Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo pasaulio jaunių ir jaunučių biatlono čempionate.

Sėkmingiausiai iš judviejų tolimojoje šalyje tarp stipriausiųjų būsimų olimpiečių startavo Vidiškių gimnazistė Gaudvilė Nalivaikaitė, kuri tarp gausaus, beveik 200 dalyvių, būrio sprinto ir persekiojimo varžybose užėmė 25 ir 28 vietas. Ji kartu su vilniete G. Leščinskaite ir anykštiete K. Vitkūnaite estafetės 3×6 km lenktynėse iškovojo šeštą vietą. Iki šiol tokios aukštos vietos Lietuvos bet kokio amžiaus dalyvių komanda dar nė karto nebuvo iškovojusi. Prie šios sėkmės labiausiai prisidėjo Gaudvilė Nalivaikaitė, kuri greičiausiai įveikė trasą.

Beje, vidiškietė Amerikoje sėkmingai rungtyniavo ir pernai, kai ji savo bendraamžių 6 km sprinto rungtyje užėmė pirmąją vietą ir tapo vasaros biatlono Šiaurės Amerikos čempione.

Lietuvos vaikinų komanda, kurios sudėtyje startavo ir ignalinietis Lukas Čepulis, šįkart pasaulio estafetės rungtyje užėmė 13 vietą.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here