Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Avarijoje sužalotas žmogus

Kovo 19 d., apie 18.20 val., kelyje Rimšė–Meikštai neblaivus 27-erių A. P. (1,26 prom.), vairuodamas jam priklausantį automobilį „Audi 80“, nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, viršijo leidžiamą 90 km per val. greitį, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingą kelio eismo juostą bei kelis kartus vertėsi. Eismo įvykio metu sužalotas kartu važiavęs 44-erių keleivis R. S., gyv. N. Daugėliškio sen., kuris dėl sužalojimų pristatytas į ligoninę.

Kovo 18 d. kelyje Kazitiškis–Švedriškė–Dūkštas, neblaivus Švedriškės gyventojas S. T., vairuodamas jam priklausantį automobilį, slidžiame kelyje nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo į pakelės griovį ir apvirto. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Vagystės

Kovo 17 d. 72-ejų Kazitiškio gyventoja L. R. pranešė, kad buvo įsibrauta į parapijai priklausantį sandėliuką ir pagrobta pareiškėjai priklausantys daiktai: akumuliatoriaus kroviklis ir 15 litrų dyzelinio kuro. Žala – 149,20 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 18 d. 32-ejų ignalinietis D. V. pareiškė, kad sugadinus sandėliuko durų užraktą, įsibrauta į vidų ir pavogti 2 akumuliatoriniai suktukai su priedais ir mikrobangų krosnelė. Iš viso padaryta 3550 litų žala. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 18 d. parduotuvės „NORFA“ apsaugos darbuotojas pranešė, kad sulaikė neblaivų vagį. Nustatyta, kad 47-erių A. P. pavogė du butelius degtinės už 50,08 Lt. Pradėta administracinė teisena.

Kyšis

Kovo 17 d. Vidiškėse 45-erių vilnietis E. R., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, kad vairavo privalomuoju civiliniu draudimu nedraustą automobilį, taip pat automobiliui nebuvo atlikta valstybinė techninė apžiūra ir vežė pakrautą ant automobilio miško išvežimo traktorių, neturėdamas Susisiekimo ministerijos išduoto leidimo vežti negabaritinius krovinius, rajono policijos komisariato pareigūnams pasiūlė 300 Lt kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumušė ir apiplėšė

Kovo 18 d. pranešta, kad kovo 16 d., apie 19 val., Ignalinos traukinių stotyje G. L. ir V. Š. sumušė keturi nepažįstami vaikinai, taip nukentėjusiesiems sukeldami fizinį skausmą. Po įvykio V. Š. pasigedo ir piniginės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje