Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

„Pasaldino“

Kovo 24 d. pranešta, kad Stripeikių k. į UAB „Meleksas“ priklausančio automobilio „VW Golf“ variklio tepalą buvo pripilta cukraus, dėl ko sugadintas variklis. Bendrovei padaryta 1100 Lt žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sužeista nepilnametė

Kovo 31 d. pranešta, kad N. Daugėliškyje, važiuojant link Grybėnų, įvyko eismo įvykis ir yra sužeistų žmonių. Nustatyta, kad 18-metis D. P., gyv. Kazitiškio sen., Naujasalio k., vairuodamas automobilį „Audi 80“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir kūliais vertėsi. Eismo įvykio metu, nukentėjo nepilnametė keleivė, kuri po medikų apžiūros išleista gydytis į namus. Vairuotojui surašytas protokolas.

Bėgo nuo ugnies, užbėgo ant stulpo

Balandžio 1 d. Kazitiškio sen. 49-erių ugniagesys gelbėtojas F. V., blaivus, gesindamas degančią pievą ir pastebėjęs, jog ugnis artėja prie tarnybinio automobilio, vairuodamas atbuline eiga, nepastebėjo elektros linijos atraminio stulpo ir į jį atsitrenkė. Stulpas nuvirto, laidai nutrūko. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas elektros linijos atraminis stulpas, nežymiai apgadintas tarnybinis automobilis.

Mirtis

Balandžio 1 d. Ignalinoje, Aukštaičių g., rastas miręs 58-erių V. R. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jo mirties priežasties nustatymo.

Gaisrai

Balandžio 1 d., 12.56 val., Kazitiškio sen., Ažėnų k., išdegė apie 600 arų žolės. Bet nuo liepsnų buvo apsaugoti 3 pastatai (namas, ūkinis pastatas ir pirtis). Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną, 15.07 val. pranešta, kad Kazitiškio sen., Ligūnų k., dega nežinomo savininko pirtis (sauna). Atvykę ugniagesiai, atvirose liepsnose rado medinį ūkinį pastatą ir už 100 m – medinę pirtį. Ji sudegė, apdegė 16 m² ūkinio pastato sienos, sudegė apie 20 m² išardytų medinių stogo konstrukcijų, išdegė apie 300 arų žolės. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje