Skip to content

Sieksim tapti geriausiais

MI informacija

Šį šeštadienį Vilniuje vyko Pirmosios Badmintono Lygos 7 etapas, į kurį jau ne pirmą kartą vyko Ignalinos badmintono klubo nariai: Sandra Damaškaitė, Iveta Veličkaitė, Deividas Golubickas ir klubo vadovas bei treneris Fernandas Juchnevičius.

Šįkart prasčiau sekėsi merginų dvejetui. Jos pusfinalyje susitiko su stipriu vilniečių merginų dvejetu ir po atkaklios 3 setų kovos pripažino vilniečių pranašumą. Kovoje, taip pat su vilnietėmis, dėl 3 vietos laimėjo mūsų merginos.

Vyrų dvejetas Deividas ir Fernandas nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir užėmė 1-ąją vietą. Po šių kategorijų prasidėjo ir mišrių porų kovos aikštelėse, kuriose tarp 15 dvejetų sėkmingai žaidė Iveta ir Fernandas, užėmę 1-ąją vietą. Sandra ir Deividas užėmė skaudžiausią 4-ąją vietą.

Liko dar du etapai, kuriuose bandysim kovoti dėl aukštų vietų ir tapti geriausiais šių metų lygos žaidėjais.

Balandžio 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos sporto salėje organizuojamos atviros rajono badmintono pirmenybės. Dalyviai registruojami iki balandžio 10 d., 13 val., el. paštu fernandas.juchnevicius@gmail.com arba telefonu 8~695 63186.

Varžybas organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centro sporto skyrius ir Ignalinos badmintono klubas. Varžybose gali dalyvauti visi jauni bei suaugę žaidėjai, kurie nežaidžia Lietuvos badmintono federacijos A ir B grupėse. Dalyviai gali būti registruoti Lietuvos badmintono federacijos Ds, Dj ir C grupėse, bet C grupėje žaidę daugiausiai 4 kartus. Žaidę A ir B grupės varžybose – nedalyvauja. Starto mokestis dalyviui – 20 Lt. Prizininkai apdovanojami medaliais. Visiems dalyviams bus įteikti atminimo ženkliukai.

Varžybų pradžia – 10 val.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here