Skip to content

Ignalinos futbolininkai – apskrities čempionai

Mamertas KRAPAUSKAS

 

Baigėsi Utenos apskrities salės futbolo 2014 m. pirmenybės, kuriose dalyvavo Kupiškio, Anykščių, Visagino, Rokiškio ir Ignalinos KSC komandos. Sėkmingiausiai rungtyniavo rokiškėnai ir ignaliniečiai. Jie Rokiškyje ir žaidė finalines rungtynes.

Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai, be įvarčių. Po pertraukos IKSC komanda pasiekė net 6 įvarčius, kai varžovai tik vieną. Tad ignaliniečiai pirmąkart pirmi, laimėjo aukso medalius ir Ispanijos „Jomos“ firmos, dirbančios Lietuvoje, įsteigtą taurę bei piniginį prizą.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Deividas Golubickas, Jonas Cimuškevičius bei Michailas Buško, pelnę po du įvarčius. Finale dėl traumos negalėjo rungtyniauti Antonas Naumovas, bet iki tol per pirmenybes jis buvo pasiekęs net 14 įvarčių, todėl buvo pripažintas rezultatyviausiu žaidėju ir pelnė specialųjį prizą. Taurę ir aukso medalius Ignalinos komandai įteikė apskrities salės futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys.

Pasak IKSC komandos vadovo Tado Bernoto, iki šiol, dalyvaujant panašiose pirmenybėse, tekdavo tenkintis tik prizinėmis vietomis, o šįkart komanda rungtyniavo sėkmingiausiai. Už tai nuoširdžiai tenka padėkoti komandos rėmėjams – Ginto vairavimo mokyklai, „Žuvėdros“ restoranui, „Meikštų dvarui“ ir „Drūtūnų“ kaimo turizmo sodybos vadovui Petrui Keperšovui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here