Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Vėl avarija, vėl daug nukentėjusių

Balandžio 8 d. kelyje Utena–Kaltanėnai–Švenčionys (netoli Linkmenų), 19-metis Grybėnų k. gyventojas G. G., vairuodamas lengvąjį automobilį „Audi 100 Avant“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesugebėjo laiku sustabdyti automobilio ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir staiga sustojusį lengvąjį automobilį „Audi A6“, vairuojamą 76-erių J. P. Po susidūrimo G. G. vairuojamas automobilis išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su lengvuoju automobiliu „VW Passat“, vairuojamu 27-erių vidiškiečio K. B. Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas G. G. ir kartu važiavusi keleivė D. L. bei kito automobilio vairuotojas K. B., kurie po medikų apžiūros išleisti gydytis į namus. O automobiliu „VW Passat“ važiavęs keleivis A. G. dėl rankos sužalojimo paguldytas į Utenos ligoninę. Vairuotojų blaivumui patikrinti paimta kraujo. Vietoje vairuotojus patikrinus alkotesteriu, visi buvo blaivūs. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Balandžio 7 d. 55-erių E. D. pareiškė, kad Dūkšto sen., Plavėjų k., atvykęs į savo sodybą pastebėjo, jog, nupjovus ūkinio pastato durų pakabinamą spyną, įsibrauta į vidų. Iš ūkinio pastato pagroti įvairūs namų apyvokos daiktai, žūklės ir statybos įrankiai. Žala – 870 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Lobis didžiasaliečio bute

Balandžio 9 d. Didžiasalyje, Dumblio g., atlikus kratą 49-erių D. S. bute rasta ir paimta: 164 600 Lt, 4040 eurų, 469 JAV doleriai, apie 7 litrus alkoholinių gėrimų be banderolių, įvairių cigarečių pakelių su Baltarusijos banderolėmis, garaže – apie 400 litrų kuro.

Krata minėto asmens bute buvo atlikta pradėjus ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str.(neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto, denatūruoto ar techninio etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Kvaišalai

Balandžio 8 d. Ignalinoje, Laisvės g., prie parduotuvės „Maxima“ pastebėti du jaunuoliai. Kilus įtarimui, kad jie yra apsvaigę nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, buvo sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Ten nustatyta, kad tai 20-metis L. S. ir 19-metis I. M. Atlikus jų apžiūrą, L. S. dešinės kojos kojinėje buvo rastas sulankstytas popierius su žalios spalvos augalinė medžiaga, kaip įtariama – kanapėmis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dingo kaip į vandenį

Balandžio 8 d. 49-erių Vaišniūnų gyventojas V. K. pranešė, kad dar kovo 8 d., apie 16 val., jo 25-erių dukra R. K. išvažiavo iš namų ir iki šiol negrįžo. Pradėta asmens paieška.

„Giti“ pedalai

Balandžio 8 d. kelyje Kazokinė–Ceikiniai–Mielagėnai neblaivus 39-erių S. R. vairavo dviratį (1.62 prom.). Surašytas protokolas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje