Skip to content

Ignalinos krepšininkai rungtyniaus finale

Sekmadienį Ignalinos KSC komanda savo aikštelėje žaidė antrąsias Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių pusfinalio varžybas su Užpalių (Utenos r.) krepšininkais. Pirmąsias pusfinalio rungtynes, kurios vyko Utenoje, mūsiškiai buvo pralaimėję vieno taško skirtumu – 85:86. Tad norint patekti į finalą, šįkart reikėjo namuose įveikti varžovus bent dviejų taškų skirtumu. Užduotis įvykdyta su kaupu – 109:100 (32:26, 20:28, 31:26, 26:20).

Šią pergalę ignaliniečiai po atkaklios ir permainingos kovos trečiame bei ketvirtame ketvirčiuose iškovojo nelengvai. Sėkmę lėmė rezultatyvus Ugniaus Lunecko, Tomo Gasparavičiaus, Ričardo Prybylskio, Modesto Krasausko ir kitų žaidėjų žaidimas. Tad mūsiškiai, kaip ir pernai, dėl aukso medalių ir UAB „Utenos mėsa“ taurės rungtyniaus balandžio 19 d., šeštadienį, per krepšinio šventę.

Jau paaiškėjo ir finalinių rungtynių varžovai. Tai bus Rokiškio „Krauneda“ KKSC komanda, kuri pirmosiose pusfinalio rungtynėse dešimties taškų skirtumu buvo pralaimėjusi Molėtų SC komandai, bet namuose molėtiškius nugalėjo 16 taškų skirtumu.

Tad šį šeštadienį Ignalinoje vykstančioje krepšinio šventėje, kurioje vyks snaiperių ir oro karaliaus konkursai, mažajame finale rungtyniaus molėtiškiai su Užpalių komanda, o baigsis ši šventė finalinėmis rungtynėmis tarp ignaliniečių ir rokiškėnų.

Linkime mūsiškiams sėkmės kovojant dėl pirmos vietos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje