Skip to content

„Jorio“ apdovanojimų nominantė ir Mielagėnų bendruomenės pirmininkė

MI informacija

Paskatinti nuo seno švenčiamos gyvulių globėjo Ganiklio ir žalumos dievo Jorio garbinimo šventės, vėliau tapusios Jurginėmis, televizijos laidos „Gimtoji žemė“ rengėjai kvietė visus pasidairyti po Lietuvos kaimus, miestelius, seniūnijas ir atrasti žmones, kurių darbas, visuomeninė veikla, kūryba nusipelnė aplinkinių dėmesio, pagarbos ir dėkingumo. „Gimtosios žemės Jorio apdovanojimų“ rengėjai buvo tikri, kad ir mūsų kaimynystėje gyvena ir dirba ne vienas, vertas visų mūsų dėmesio.

Šiais metais „Jorio 2014“ apdovanojimui nominuota ir Mielagėnų bendruomenės pirmininkė Valė Švarcienė.

V. Švarcienė nuo pat bendruomenės įkūrimo 2005 m. buvo aktyvi jos narė, o nuo 2008 m. sumaniai vadovauja bendruomenei, didžiausią dėmesį skirdama Mielagėnų miestelio ir jo apylinkių aplinkos gražinimui ir tvarkymui, valstybinių švenčių ir atmintinų Lietuvai dienų minėjimui ir įvairių renginių bendruomenėje organizavimui, bendruomenės narių telkimui prasmingai veiklai ir šiltam bendradarbiavimui. Didelę savo veiklos laiko dalį skiria projektų rašymui ir jų įgyvendinimui.

V. Švarcienė – Mielagėnų krašto dukra, čia gimusi ir augusi, pažįstanti senus ir jaunus miestelio gyventojus, su daugeliu jų susijusi giminystės ryšiais, todėl visiems sava, brangi, reikalinga, laikoma pasitikėjimo ir pagarbos vertu žmogumi, į kurį kreipiamės prireikus pagalbos ar patarimo.

Palaikykime savo kraštietę! Juk nuo mūsų palaikymo priklauso ar Mielagėnų bendruomenės pirmininkė V. Švarcienė taps konkurso nugalėtoja.

Palaikyti V. Švarcienę galime balsuodami tinklalapyje http://www.gimtojizeme.lt. Balsavimas vyksta iki balandžio 21 d., 24 val. Balsavimas neribojamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje