Skip to content

Skleidžiami sparnai skrydžiams virš Paplovinio ežero

Trečiadienį prie „Žuvėdros“ restorano sugužėjo Vilniaus „UNO Parks“ įmonės specialistai, kurie Paplovinio ežero pakrantėje pradėjo intensyviai kurti pramogų parką. Minėta įmonė panašius parkus jau yra įkūrusi Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose. Dabar ir Ignalinoje.

„Žuvėdros“ savininkas Petras Mačiulis aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ne tik iš mūsų rajono, bet ir svečiams sumanė tokį parką įrengti ir Ignalinoje. Kaip MI pasakojo šio projekto vadybininkas Petras Mačiulis jaunesnysis, tarzanišką parką pakrantėje augančiame pušyse sudarys apie 25 skirtingo sunkumų rungčių ruožai. Pati azartiškiausia ir ekstremaliausia rungtis – skrydis dviem lynais skersai ežero, kurio plotis daugiau kaip 300 m. Šis „Žuvėdros“ pramogų parkas pagal technikines ir saugos galimybes lankytojus galės priimti beveik ištisus metus. Čia bus sukurtos naujos darbo vietos, dirbs patyrę instruktoriai, kurie suteiks visą reikalingą informaciją, kuri padės lankytojams saugiai laipioti medžiuose įrengtomis tilteliais ir kitais įrenginiais.

„Žuvėdros“ viešbučio–restorano šeimininko P. Mačiulio sūnus teigė, kad parko įkūrimo darbai dabar pačiame įkarštyje, vyksta pagal planą, todėl tikimasi jau gegužės viduryje parką atidaryti. „Ilgai svarstėme, kaip Ignaliną padaryti labiau patrauklesnę ne tik saviems miestelėnams, bet ir svečiams. Juk vien minti dviračių pedalus ir plaukioti valtimis ar baidarėmis miestą supančiais ežerais daugelio lankytojų poreikių jau nebepatenkina, jie pageidauja laisvalaikį praleisti kitais būdais, patirti kitų, net ekstremalių pojūčių. Šią spragą kaip tik ir užpildys kuriamas pramogų parkas. Bandysime skrydžius virš ežero, todėl neveltui ir šūkį pasirinkome: „Žuvėdra“ – tai vieta, kur prasideda patrauklus poilsis ir azartiškos pramogos.

Dar prieš keletą metų panašų projektą parke prie miesto estrados buvo pasiryžę įkurti du vilniečiai. Tam tuomet pritarė ir rajono taryba, bet tie vyrai vėliau dingo kaip į vandenį ir daugiau nepasirodė. Džiugu, kad šią idėją įgyvendinti dabar ėmėsi vietos verslininkai.

Autoriaus nuotr.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje