Skip to content

Kas yra kas – aiškinosi rajono badmintoninkai

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos didžiojoje sporto salėje IKSC kartu su Ignalinos badmintono klubo vadovu Fernandu Juchnevičiumi praėjusį šeštadienį surengė antrąsias atviras rajono badmintono pirmenybes, kuriose dalyvavo net 29 šios vis populiarėjančios sporto šakos entuziastai ne tik iš Ignalinos, bet ir iš Dūkšto bei gausus būrys iš Vilniaus. Pats jauniausias dalyvis Domas Pakštys, kuriam buvo vos 6-eri metukai, atvyko iš sostinės. Vyrų vienetų varžybose jis tarp 18 žaidėjų sugebėjo užimti 16 vietą. Dar sėkmingiau jis kartu su tėčiu rungtyniavo vyrų dvejetų rungtyje, užėmę 5 vietą.

Merginų vienetų varžybose, kaip ir pernai, pirmą vietą tarp 11 žaidėjų iškovojo dūkštietė Sandra Damaškaitė. Antrą vietą užėmė Lina Drūteikaitė, o trečią – Iveta Veličkaitė.

Vyrų vieneto varžybose sėkmė lydėjo vilnietį Ramūną Kavaliauską, kuriam po atkaklios kovos pavyko nugalėti pirmenybių organizatorių ir aktyviausią badmintono populiarintoją rajone F. Juchnevičių.

Įdomiai vyko dvejetų varžybos. Pirmąją vietą tarp moterų užėmė S. Damaškaitė kartu su vilniete Urte Padaigaite. Kitas prizines vietas iškovojo I. Veličkaitė su L. Drūteikaite ir Rita Petrovaitė su vilniete Egle Bagdoniene.

Tarp vyrų sėkmė lydėjo ignaliniečių Žilvino Puodžiaus ir Deivido Golubicko porą. Antrąją vietą užėmė vilniečiai Artiomas Nikitinas su Antanu Padaiga, o trečią – Paulius Talijūnas su F. Juchnevičiumi.

Atkakliai vyko ir mišrių dvejetų varžybos, kuriose sėkmingiausiai žaidė Ignalinos badmintono klubo nariai. Pirmąją vietą užėmė Aušros Kisieliūtės ir F. Juchnevičiaus pora, antroji vieta atiteko S. Damaškaitei ir D. Golubickui, o trečioji – Ilonai Puodžiuvienei ir jos sūnui Žilvinui.

Pasak pirmenybių organizatoriaus F. Juchnevičiaus, varžybos užsitęsė net 8 val., bet visą laiką jų dalyvius lydėjo pakili nuotaika, kurią pagyvino ir karšta arbata bei gardūs šaltibarščiai.

Autoriaus ir F. Juchnevičiaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje