Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Gaisre sudegė gyvuliai

Balandžio 25 d., 09:32 val., pranešta, kad Tverečiuje, Z. Žemaičio g. 9, dega M. M. ūkinis pastatas Atvykę ugniagesiai mūrinį tvartą, prie jo priblokuotą medinę daržinę, medinį sandėliuką ir pieno bloką rado degančius atvira liepsna. Sudegė viso pastato stogas, 4 t šieno ir 20 m3 malkų. Apdegė pastato sienos. Iš tvarto išvesta 11 karvių, 4 telyčios, bulius ir 2 kiaulės. Tvarte sudegė dvi telyčios. Įvykis tiriamas.

Vagystė

Balandžio 24 d. UAB „Vilniaus viešasis transportas“ įgaliotas asmuo S. G. pareiškė, kad Linkmenų sen., Pabiržės k., iš poilsio bazėje esančio neužrakinto ūkinio pastato pagrobtas elektrinis valties variklis. Žala – 350 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Plėšimas

Balandžio 27 d. Bėčiūnų k. gyventojas pareiškė, kad Ignalinoje, autobusų stoties lauko teritorijoje, nepažįstamas jaunuolis atėmė iš jo rankoje laikytą pirkinių krepšį su jame buvusiais maisto produktais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Balandžio 17 d. 22-ejų Bernotų k. gyventojas A. S. pranešė, kad apie 20.15 val. viešoje vietoje, aplinkinių akivaizdoje, keturi iš matymo žinomi jaunuoliai be jokios priežasties jį sumušė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Balandžio 26 d. Dūkšte, Vilniaus g., patikrintas automobilis „VW Passat“, kurį neblaivus (1,11 prom.) vairavo 32-ejų dūkštietis T. S. Surašytas protokolas.

Mirtis

Balandžio 27 d. Taujūnų k., šalia namo esančiame darže, rastas negyvas 52-ejų V. K., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Karo aidas

Balandžio 26 d. pranešta, kad už Mielagėnų seniūnijos, Raščiūnų kaimo, važiuojant link Jakelių, rastas įtartinas daiktas, panašus į sprogmenį. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai karo laikų 75 mm artilerijos sviedinys, kuris sunaikintas vietoje.

Balandžio 26 d. pranešta, kad Ignalinos sen., Palaukiškės k., ariant žemę laukuose buvo rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rasta karo laikų 32 mm minosvaidžio mina, kuri buvo sunaikinta vietoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje