Skip to content

Jaunoji karatistė Šveicarijoje iškovojo sidabro medalį

Šveicarijoje vykusiame jaunųjų karatistų atvirame čempionate, kuriame varžėsi daugiau kaip 300 dalyvių iš įvairių Europos valstybių. Sėkmingai 12–14 m. amžiaus grupėje kovėsi Ignalinos kiokushin karatė „Yoko“ klubo atstovė Germantė Gečaitė.

Pasak jos trenerio Ričardo Trimonio, ši mergaitė finalinėje kovoje susitiko su Šveicarijos juodo diržo savininke. Po atkaklios ir permainingos dvikovos teisėjai nežymia persvara nugalėtoja pripažino vietos karatistę, o ignalinietė pelnė sidabro medalį ir prizininkų taurę. Tai pats svariausias šios sparčiai progresuojančios kovotojos pasiekimas aukšto lygio varžybose.

Beje, kaip MI informavo klubo vadovas ir treneris R. Trimonis, prieš tai Jurbarke vykusiame Lietuvos jaunučių čempionate, kuriame varžėsi apie 400 dalyvių, taip pat kovėsi ir keli ignaliniečiai. Sėkmingiausiai sekėsi jau minėtai Germantei, kuri užėmė aukštą penktąją vietą. Pavelas Koženkovas liko aštuntas.