Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vėl avarija. Sužaloti trys žmonės

Balandžio 30 d., apie 8.45 val., kelyje Ignalina–Didžiasalis (puskilometris už Vidiškių) 68-erių A. G., vairuodamas lengvąjį automobilį „VW Passat“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Golf“, vairuojamo 55-erių R. G., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai. Vairuotojas A. G. dėl sužalojimo pristatytas į Visagino ligoninę, vairuotojas R. G. bei kartu važiavusi mažametė keleivė (gim. 2010 m.) pristatyti į Ignalinos ligoninės Priėmimo skyrių. R. G. po apžiūros išleistas į namus, o vaikas paguldytas į ligoninę stebėti. Blaivumui nustatyti paimta abiejų vairuotojų kraujas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Balandžio 29 d. 67-erių G. J., gyv. Ignalinoje, Aukštaičių g., pareiškė, kad iš jai priklausančio namo Kazitiškio sen. pagrobti 2 tušti dujų balionai, mikrobangų krosnelė, televizoriaus priedėlis, 4 žibintai. Žala – 609 litai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 1 d. 59-erių A. L., gyv. Tverečiuje, pareiškė, kad tądien apie 12 val. pastebėjo, jog dingo 250 litų. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Balandžio 30 d. 30-metė Didžiasalio gyventoja S. Š. pranešė, kad apie pietus namuose, kilus konfliktui, jos 34-erių vyras A. Š. ją sumušė ir pasišalino iš namų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 1 d. 38-erių Didžiasalio gyventojas S. Š. pareiškė, kad apie 10.20 val. kaime, viešoje vietoje, matant aplinkiniams, buvo sumuštas iš matymo pažįstamų jaunuolių (kitais duomenimis, buvo sumušta jo 65-erių motina). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės su sijonu

Balandžio 28 d. Mielagėnuose buvo sustabdytas automobilis „MB 250“, kurį vairavo neblaivi 30-metė V. S. (2.47 prom.). Protokolas surašytas ne tik V. S., bet ir automobilio savininkui, to paties kaimo gyventojui R. K., kuris perdavė automobilį vairuoti neblaiviam asmeniui.

Mirtis
Balandžio 30 d. savo namuose Dūkšto sen. rastas miręs 45-erių R. B. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jo mirties priežasties nustatymo.

Gaisras

Balandžio 29 d., 00.35 val., pranešta, kad Kazitiškio sen., Želmeniškės k., dega nežinomo savininko gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, medinis pastatas baigė degti. Salako ugniagesių pagalbos nereikėjo, jie atšaukti pakeliui. Įvykis tiriamas. Želmeniškė (Prūsija) – tarp miškų įsispraudęs jau išnykęs kaimas, likęs vienas kitas negyvenamas namas.

Nubausti už blogus ketinimus

Ignalinos r. aplinkos agentūros darbuotojai, vykdydami akciją „Tinklai“ ir turėdami informacijos apie galimai neteisėtą žvejybą iš Ūsių ežero ištekančiame upelyje, surengė pasalą ir balandžio 24 d., 6.30 val., prie Antaprūdės k. (Linkmenų sen.) sulaikė tos pačios seniūnijos Pusvarsnėlių kaimo gyventoją A. J., kuris šiame upelyje žvejojo ungurine gaudykle. Sulaikymo metu gaudyklė buvo tuščia, todėl žalos gamtai nespėta padaryti, tačiau minėtam piliečiui pagal ATPK 87 str. 3 d. bus skirta bauda nuo 400 iki 1000 Lt su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu. Kitaip sakant – nubaustas už blogus ketinimus.

Balandžio 12 d. gautas pranešimas iš rajono policijos komisariato pareigūnų, kad Palūšėje sulaikytas neblaivus to paties kaimo pilietis A. Ž., kurio kuprinėje yra du statomi tinklaičiai. Atvykę aplinkos apsaugos pareigūnai patvirtino, kad minėtas pilietis – aplinkosaugininkams gerai žinomas, jau 8 kartus baustas. Jam skirta 700 Lt bauda už neteisėtą žvejybos įrankių įsigijimą ir laikymą. Tinklaičiai konfiskuoti. Šioje istorijoje taip pat nubausti blogi norai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here