Liko vienas žingsnis

MI informacija

Ignalinoje įvyko pirmasis iš dviejų „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ ir Vilniaus „UV 2003“ finalinis susitikimas dėl grindų riedulio čempionų vardo. Atkakli kova tarp dviejų sezono lyderių baigėsi ignaliniečių pergale 3:1 (0:1,1:0,2:0).

Pirmajame kėlinuke proga pelnyti įvartį pasinaudojo tik vilniečiai – 18 min. tikslą pasiekė Eimanto Rudžio smūgis. Antrojo kėlinuko pradžioje, 23 min., po gražios Mindaugo Čibiro ir Tomo Sinkevičiaus kombinacijos pastarasis išlygino rezultatą – 1:1. Šių dviejų puolėjų tarpusavio sąveika tapo lemiamu faktoriumi galutiniam susitikimo rezultatui. 52 ir 57 min., po tikslių ir laiku atliktų M. Čibiro perdavimų, T. Sinkevičius dar dviem savo įvarčiais įtvirtino komandos pergalę – 3:1.

Rytoj Vilniuje vyks atsakomasis susitikimas, po kurio ir paaiškės ar čempionato debiutantai iš Ignalinos sugebės paveržti čempionų titulus iš triskart Lietuvos čempionų, ar ir vėl triumfuos „UV 2003“.