Skip to content

Kada maža lydeka brangesnė už didelę

MI informacija

Mėgėjų žvejybos taisyklės galioja visiems. Tačiau ne visi jų laikosi. Kad žvejojant reikalingas mėgėjų žvejybos leidimas, kaip to reikalauja taisyklės, dabar jau niekas neabejoja ir turi įsigiję. Tai buvo pasiekta sugriežtinus kontrolę, organizuojant akcijas ir pažeidėjams taikant administracinio poveikio priemones.

Tačiau į kitus šių taisyklių punktų reikalavimus žvejai mėgėjai žiūri kaip į nelygiaverčius ir neprivalomus. Negi pagal kiekvieną mėgėjų žvejybos taisyklių reikalavimų punktą teks organizuoti tikslines akcijas ir visu griežtumu bausti pažeidėjus?

Kad yra nustatytas kai kurių žuvų rūšių atitinkamas leistinas minimalus dydis, žvejai mėgėjai irgi žino. Tačiau… Praėjusį savaitgalį Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, tikrindami spiningautojus, nustatė, kad Asalnykščio ežere žvejojęs zarasiškis V. Š. turėjo sugavęs dvi lydekas, kurių ilgis nesiekė ir 40 cm (primename, kad nustatytas minimalus leistinas gaudyti lydekų dydis – 45 cm). Asėkos upėje žvejojęs P. L. iš gretimo Puziniškio kaimo irgi turėjo sugavęs lydeką, kuriai iki leistino dydžio trūko 5 cm.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here