Varžėsi jaunieji futbolininkai

Ignalinos KSC kartu su Lietuvos vaikų gatvės ir jaunimo futbolo asociacija surengė tradicinį jaunųjų futbolininkų turnyrą buvusiam ilgamečiui asociacijos prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti. Turnyre dalyvavo 14 komandų iš Vilniaus, Pabradės, Utenos, Švenčionių ir Ignalinos.

Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Tarp penkiolikmečių ir vyresniojo amžiaus žaidėjų sėkmingiausiai rungtyniavo ignaliniečiai, trenerio Tado Bernoto auklėtiniai, kuriems įteikta dabartinio asociacijos prezidento švenčioniškio Stanislovo Podvoiskio įsteigta taurė ir aukso medaliai.

Kitose jauniausių dalyvių amžiaus grupėse sėkmingiau žaidė svečių komandos. Tarp 2004 m gimusių futbolininkų pirmoji vieta atiteko Pabradės SŽK komandai, kuri 4:3 įveikė IKSC pirmąją komandą. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo pirmąkart turnyre dalyvavę Vilniaus „Granito“ futbolininkai.

Keturiolikmečių turnyre sėkmingiausiai žaidė Švenčionių „99“ komanda, kuri finale 1:0 nugalėjo Pabradės SŽK komandą, o trečioji vieta atiteko Ignalinos KSC žaidėjams.