Skip to content

Ignalinos vardas jau minimas ir badmintono pasaulyje

MI informacija

 

Šeštadienį vyko badmintono C ir D suaugusiųjų meistriškumo grupių Lietuvos taurės paskutinis – ketvirtasis – etapas, į kurį išdrįsau nuvažiuoti ir aš. Gaila, kad tik į paskutinį, nes galėjau ir kituose dalyvauti.

Kauno Sabonio krepšinio centre susirinko 85 dalyviai iš visos Lietuvos. Aš buvau užsiregistravęs į vyrų vienetų ir į vyrų dvejetų kategorijas Ds meistriškumo grupėje. Mano pagrindinis tikslas šiose varžybose buvo iškovoti bent vieną prizinę vietą. Pirmiausiai vyko dvejetų kovos, žaidžiau su vilniečiu Andriumi Latvinu. Pirmą kartą žaisdami poroje tarp 12 porų iškovojome 3 vietą. Pirmi buvo Tomas Triušinskas (Kauno Seto klubas) ir Vaidas Giedraitis (Šakių kultūros ir sporto klubas).

Pasibaigus dvejetų žaidimui, prasidėjo vienetų kategorijos susitikimai. Reitinginėse vieneto varžybose niekada nedalyvavau, tad tarp 23 reitinguojamų žaidėjų minuso sistemos lentelėje buvau įrašytas 21. Iš pradžių nebuvo labai sunkių kovų, bet kuo toliau, tuo jos darėsi vis sunkesnės ir finalą pasiekiau gana sunkiai. Jame teko žaisti prieš dainininko sūnų Arną Janušką iš Klaipėdos badmintono klubo. Po varginančių trijų setų kovos (18:21, 21:15, 21:16) pavyko jį nugalėti.

Tad esu labai patenkintas savo pasirodymu šiose varžybose, nors ir dariau nemažai klaidų. Kitą sezoną stengsiuosi dalyvauti visuose keturiuose etapuose. Smagiausia tai, kad daug kas tose varžybose minėjo Ignalinos pavadinimą, o kiek nejauku, kad iš to miestelio buvau tik vienas. Tad nuo rugsėjo reiks kibti į darbus ir stengtis kuo daugiau žmonių įtraukti į šią nuostabią sporto šaką. Nors finale gaudžiau orą, kaip žuvis ant kranto, bet tai tikrai „vežantis“ žaidimas!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here