Skip to content

Ir jaunieji plaukimo takeliuose skina pergales

MI informacija

Gegužės 17 d. Kauno plaukimo centre vyko tarptautinės vaikų plaukimo varžybos ,,Molo taurė – 2014“. Į 50 m ilgio baseiną susirinko virš 300 plaukikų iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Šiose varžybose dalyvavo ir keturi Ignalinos plaukimo klubo sportininkai, kuriuos visą sezoną treniravo klubo treneriai Laimutis Dubaka ir Eugenijus Rakitinas: Viva Viktorija Menkovaitė, Nojus Balkevičius, Adrijus Leontjevas ir Dovydas Platov.

Nors šių varžybų dalyvių amžius siekė nuo 5 iki 10 metų, kova plaukimo takeliuose buvo labai atkakli. Aštuoni geriausius laikus parodę plaukikai patekdavo į finalinius plaukimus. Džiugu, kad 50 m laisvuoju stiliumi distancijoje tarp 2007 m. gimimo berniukų į finalinį plaukimą pateko net du Ignalinos plaukimo klubo sportininkai Nojus Balkevičius ir Adrijus Leontjevas. Nojus šioje rungtyje iškovojo sidabro medalį, Adrijus – septintąją vietą.

50 m nugara rungtyje Nojus taip pat plaukė finale, iškovojo aukso medalį ir atsirevanšavo savo pagrindiniam konkurentui iš Latvijos Valerijs Barinovs. Susumavus absoliučios įskaitos rezultatus, Nojus buvo pripažintas geriausiu varžybų plaukiku tarp 2007 m. gimimo berniukų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje