Skip to content

išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

2013 m. spalį Girutiškės I k. (Dūkšto sen.) 45-erių R. V. savo sodybos teritorijoje neteisėtai pagamino aparatą naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti ir juo pagamino 11,01 litro stiprios „krūminės“. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Atlikus aparato ir gėrimų ekspertizes, R. V. pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Kovo 12 d. dūkštietis pareiškė, kad pas jį namuose buvusi draugė iš spintos pavogė 200 Lt, asmens tapatybės kortelę, pensininko pažymėjimą ir Swedbank kreditinę kortelę. Pradėjus ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad nusikalstamą veiką įvykdė be pastovios gyvenamosios vietos 52-ejų I. S.

Kovo 20 d. pranešta, kad Linkmenų sen., Stripeikių k., į UAB „Meleksas“ priklausančio automobilio „VW Golf“ variklio tepalą buvo pripilta cukraus, dėl to buvo sugadintas variklis. Žala – 1100 Lt. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė, kad automobilio variklio tepalą pasaldė tos pačios bendrovės darbuotojai.

Balandį G. J. pareiškė, kad iš jai priklausančio namo Kazitiškyje pagrobti 2 tušti dujų balionai, mikrobangų krosnelė, televizoriaus priedėlis, 4 žibintai (įkraunami saulės energija). Pareiškėjai padaryta 609 Lt žala. Pareigūnai nustatė, kad minėtus daiktus pavogė nukentėjusios brolis V. M.

Balandžio 20 d. R. S. pareiškė, kad Strigailiškyje, prie baro „BBQ Akademija“, jo draugą L.V. be jokios priežasties užpuolė ir gulintį spardė prie baro buvę jaunuoliai. Jam bandant apginti L. V., jaunuoliai sumušė ir jį. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė, kad pareiškėją bei L. V. sumušė 20-metis J. S., 22-ejų E. M. ir 23-ejų A. B.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here