Skip to content

Trečias kartas nemelavo

MI informacija

Naktį praūžusi vėtra stipriai pasidarbavo N. Daugėliškio seniūnijoje. Pasak seniūno Juozo Paukštės, lėkusi N. Daugėliškio miestelio Jaunimo ir Mokyklos gatvėmis, vėtra „nusuko“ du medžius ir nutraukė elektros laidus, dėl ko Mokyklos gatvėje sutriko elektros energijos tiekimas.

„Ryte skubiai buvo kreiptasi pagalbos į UAB „Kompata“ darbuotojus, kad nupjautų medį. Apie 11 val. sulaukėme pagalbos. Mokyklos vadovybė ir bendruomenė iškart pasirūpino mokinių saugumu, buvo apribotas ir kontroliuojamas moksleivių judėjimas prie mokyklos.

Tos pačios vėtros sūkurys prie mokyklos pakeitė kryptį ir lėkė link Mikalavo, kažkodėl užkabinęs kraštinį miestelio Jaunimo g. namą. Vėtra nuniokojo daugėliškietės Jadvygos Misiūnienės namą – tikrąja to žodžio prasme nunešė stogo dangą ir numetė ant kelio. Apie nuostolius, matyt, dar anksti kalbėti, bet akivaizdu, jog jie tikrai nemaži. Stogo plotas – apie 240 m2, ne gana to, lietus prilijo ir į namo vidų. Mūsų žiniomis, namas apdraustas. Na, o po to, laužydama medžius ir jų šakas, vėtra nuo Mikalavo nuūžė tolyn link Senojo Daugėliškio“, – sakė seniūnas J. Paukštė.

Problema dar ir ta, kad minėtas namas dar statomas, buvo nebaigtos skardinti ir galutinai tvirtinti stogo konstrukcijos. Tai išties neeilinis ir skaudus įvykis, mat šį namą per metus gamtos stichija nusiaubė jau trečią kartą. Praėjusią vasarą lengvai apniokojo, paskui žiemą kiek „pakedeno“, o šįkart smogė visa jėga. Kaimynai ir vietos gyventojai gūžčioja pečiais ir sako, kad labai jau keistai viskas atrodo. O gal tiesiog šeimininkei kažkas iš aukščiau nori kažką pasakyti?..

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje