Skip to content

Iš policijos suvestinių

MI informacija

 

Pavogė „bamblį“

Gegužės 31 d. vilnietis R. D. pranešė, kad po nakties pavogtas jam priklausantis automobilis BMW, kuris buvo paliktas Ignalinoje, Liepų g. 5-ojo namo kieme. Signalizacija įrengta, automobilis draustas Kasko draudimu. Žala – 35 000 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Autoįvykiai: sužaloti du žmonės

Gegužės 31 d. kelyje Pakiaunys – Krivasalis – Linkmenys – Antalksnė, blaivi 43-ejų N. B., vairuodama automobilį „Citroen ZX“, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu nukentėjo 18-metis keleivis A. B., kuris dėl nugaros traumos paguldytas į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 31 d. pranešta, kad Mielagėnuose, važiuojant arkliu, iš vežimo iškrito 27-erių V. P. ir susimušė galvą. Nustatyta, kad V. P. buvo neblaivus (2,68 prom.) ir važiavo kaip keleivis. Vadeliotojui P. G. nustatytas 1,75 prom. Pradėta administracinė teisena.

Smurtas

Birželio 1 d. 65-erių F. M., gyv. Ignalinoje, Laisvės g., pareiškė, kad 2014-06-01 d., apie 11.40 val. Ignalinoje, Atgimimo g. esančioje laiptinėje įvyko konfliktas tarp jo ir 3 nepažįstamų jaunuolių, iš kurių vienas jį sumušė. Įtariamasis – 22-ejų neblaivus A. L. (2,63 prom.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kvaišalai

Gegužės 28 d. Ignalinoje, Atgimimo g., patikrinti sustabdytas įtartinai važiuojantis automobilis „VW Passat“, kurį vairavo 31-erių vilnietis J. O. Įtarus, kad vairuotojas yra apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, jis pristatytas į Ignalinos ligoninės Priėmimo skyrių. Patikrinus nustatyta, kad J. O. Išties yra vartojęs narkotines medžiagas. Surašytas protokolas.

Chuliganai
Pranešta, kad dar 2014-05-19 d., apie 7.30 val., buvo pastebėta, jog išdaužtas Mažėnų kaimo seklyčios plastikinio lango stiklas. Žala – 700 litų.

Mirtys kilpose

Gegužės 26 d. Gilūtose kilpoje rastas 37-erių T. P. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jo mirties priežasties nustatymo.

Gegužės 29 d. Mažėnuose, savo namo palėpėje, rastas pasikoręs 65-erių V. K. Lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Gegužės 29 d., apie 04.19 val. pranešta apie degantį vasarnamį N. Daugėliškio sen., Dvarykščiaus vns. Pastatas, esantis sodininkų bendrijoje, sudegė visai. Įvykis tiriamas.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here