Skip to content

Ignalinos aplinkosaugininkai – taikliausi

MI informacija

Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai pažymėti Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas organizavo šaudymo varžybas. Jose dalyvavo 12 komandų iš regiono rajonų agentūrų, Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos, departamento administracijos, teisės ir personalo, poveikio aplinkai vertinimo ir normatyvų, analitinės kontrolės bei bendrųjų reikalų skyrių.

Varžybų dalyvius su artėjančia profesine švente pasveikino ir gerų rezultatų palinkėjo departamento direktorius Lauris Martišius. Komandą sudarė po du to padalinio darbuotojus. Šaudoma buvo į apvalų sportinį taikinį po 10 šūvių. Suvedus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Ignalinos rajono agentūros komanda, kuriai atstovavo Adas Čibiras ir Rimvydas Vilimas. Antrą vietą užėmė Bendrųjų reikalų skyriaus komanda – Leonas Laucius ir Tadas Lapinas. Tik trimis taškais jiems pralaimėję Utenos rajono agentūros komandos nariai Eimantas Puodžiukas ir Vytautas Jasiūnas liko treti.

Nugalėtojų ir prizininkų komandos buvo apdovanotos taurėmis ir atminimo medaliais. Asmeninėje įskaitoje, surinkęs 92 taškus, nugalėtoju tapo Ignalinos r. agentūros komandos narys Adas Čibiras. Antras buvo Bendrųjų reikalų skyriaus atstovas Leonas Laucius, jo rezultatas – 81 taškas. Vienu tašku nuo jo atsilikęs Viktoras Ksenzovas iš Visagino m. agentūros liko trečias. Tarp moterų geriausiai sekėsi Raimondai Berentienei iš Poveikio aplinkai vertinimo ir normatyvų skyriaus. Jūratė Banėnienė iš Anykščių rajono agentūros buvo antra, o trečią vietą užėmė Alina Kačiulytė, atstovavusi Zarasų rajono agentūros komandai. Nugalėtojams ir prizininkams diplomus ir medalius įteikė departamento direktorius Lauris Martišius. Tuo pačiu už iniciatyvą ir įdirbį organizuojant bei pravedant varžybas,  direktorius padėkojo Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkui Almantui Vaičiūnui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje