Skip to content

Kunigų rotacija

MI informacija

 

Apie naują kunigų rotaciją penktadienį sužinojome jau kai numeris buvo parengtas spausdinti, tad įterpėme tik dalinę informaciją. Šiandien spausdiname visą sąrašą kunigų, kurie iškeliami arba atkeliami į rajono bažnyčias.

Kunigas Gintaras Černius atleidžiamas iš Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio parapijos administratoriaus pareigų ir skiriamas Linkmenų Švč. Trejybės, Kazitiškio Šv. vysk. Stanislovo, Palūšės Šv. Juozapo parapijų klebonu.

Kunigas Kazimiras Gvozdovičius atleidžiamas iš Rimšės Švč. Trejybės, Gaidės Nukryžiuotojo Jėzaus ir Pūškų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, parapijų administratoriaus pareigų ir skiriamas administratoriumi į Vilniaus Šv. Baltramiejaus bažnyčią.

Kunigas Algis Vaickūnas atleidžiamas iš Kabelių Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų bei Marcinkonių Šv. apaštalų Simono ir Judo (Tado) parapijų klebono pareigų ir skiriamas klebonu į Rimšės Švč. Trejybės, Gaidės Nukryžiuotojo Jėzaus ir Pūškų Švč. M. Marijos, Gailestingumo Motinos parapijas.

Kunigas Edmundas Paulionis atleidžiamas iš Švenčionėlių Šv. Edvardo parapijos klebono bei Linkmenų Švč. Trejybės parapijos administratoriaus pareigų ir skiriamas klebonu į Vilniaus Švč. Jėzaus Širdies (Gerosios Vilties) parapiją.

Kunigas Deimantas Braziulis atleidžiamas iš Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo, Kazitiškio Šv. Vyskupo Stanislovo, Palūšės Šv. Juozapo bei Vidiškių Švč. M. Marijos Apsilankymo parapijų klebono pareigų ir skiriamas klebonu į Pabradės Švč. Mergelės Marijos, Šeimos Karalienės, ir Pavoverės Šv. Kazimiero parapijas bei rektoriumi į Karkažiškės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią.

Kunigas Vidas Smagurauskas atleidžiamas iš Švenčionių Visų Šventųjų parapijos bei Reškutėnų Šv. Izidoriaus parapijų klebono pareigų ir skiriamas klebonu į Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapiją ir Ignalinos dekanato dekanu.

Kunigas Aldas Antanas Čeponis atleidžiamas iš Strūnaičio Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebono pareigų ir skiriamas klebonu į Vidiškių Švč. M. Marijos Apsilankymo parapiją.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje