Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Išdūrė…

Birželio 12 d. 48-erių R. J., gyv. Kazitiškio sen., pareiškė, kad 2014-06-06 d. į savo mobiliojo ryšio telefoną jis gavo trumpąją žinutę, jog jo telefono numeris laimėjo įvairių prizų. Jam paskambinus nurodytu telefonu, bendravę asmenys nurodė nupirkti išankstinės apmokėjimo paslaugos papildymus bei padiktuoti papildymo kodus. Jam atlikus prašomus veiksmus bei padiktavus kodus telefonu, jis laimėtų prizų negavo, su asmenimis telefonu susisiekti daugiau nepavyksta. Žala – 320 litų. Sunku patikėti, kad dar yra žmonių, vis patenkančių į banalias, jau daug metų spendžiamas, telesukčių pinkles. Kiek jau apie tai buvo rašyta, įspėta, bet vėl ir vėl lipama ant to paties grėblio…

Kyšis

Birželio 15 d., apie 12.05 val., Dietkauščiznoje 60-metis vilnietis K. K., vairuodamas automobilį ir bandydamas išvengti administracinės atsakomybės už greičio viršijimą, rajono policijos komisariato pareigūnams davė 100 litų kyšį, pinigus padėdamas ant priekinės keleivio sėdynės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 127 str. 4 d. K. K. apklaustas.

Promilės prie vairo

Birželio 14 d. Ignalinoje, Švenčionių g., neblaivus 53-ejų V. M. (0,62 prom.) vairavo autobusą. Surašytas protokolas. Birželio 15 d. Ignalinoje, Švenčionių g., neblaivi E. P. (1,85 prom.) vairavo automobilį. Surašytas protokolas.

Nukentėjo mobiliukai

Birželio 14 d. Ceikiniuose tarp A. G. ir A. G. vykusio konflikto metu buvo sugadinti A. G. priklausantys du mobiliojo ryšio telefonai. Padaryta 530 litų turtinė žala. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje