Skip to content

Policijos informacija apie išaiškintus nusikaltimus

MI informacija

Birželio 26 d., 3.15 val., į Visagino ligoninės priėmimo skyrių buvo atvežtas kelio Ignalina–Didžiasalis pakelėje rastas sunkios būklės 42-ejų E. C., gyv. Didžiasalio sen. E. C. buvo diagnozuota politrauma, krūtinkaulio, šonkaulių bei stuburo lūžiai, atlikta pilvo operacija. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė įtariamąjį, tai 27-erių rajono gyventojas I. K. Jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Birželio 9 d. Mielagėnų seniūnijoje, ties sankryža Mielagėnai–Adutiškis, buvo sumuštas 51-erių V. Ž., gyv. Mielagėnų sen. Nukentėjusysis dėl veido sumušimo buvo pristatytas į Santariškių klinikas. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė įtariamąjį – 29-erių rajono gyventoją A. P., kuriam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos padarymo.

Birželio 7 d. pranešta apie peiliu sužalotą asmenį. Patikrinus pranešimą nustatyta, kad Vidiškių sen. gyvenamajame name yra sužalotas 41-erių V. L., kuriam kraujuoja iš žaizdos dešinėje rankoje. V. L. buvo pristatytas į Visagino ligoninę. Dėl girtumo bei sužalojimo V. L. apie įvykio aplinkybes nieko paaiškinti negalėjo. Pareigūnams atlikus paieškos veiksmus, nustatytas įtariamasis, tai 22-ejų rajono gyventojas A. L.
Rajono policijos komisariato inf.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here