Skip to content

Vidiškių gimnazija atsisveikino su buvusiais abiturientais

Praėjusį penktadienį Vidiškių gimnazijoje buvo iškilmingai atsisveikinta su 19-osios laidos abiturientais. Septyniolikai iš jų gimnazijos direktorė Jūratė Sveikauskienė įteikė mokslo baigimo brandos atestatus, pasidžiaugdama, kad kiekvienas iš jų paliko gimnazijoje ženklius prisiminimus ne tik kopdami į žinių pasaulį, bet ir savo turininga veikla praturtinę užklasinį gyvenimą. Paskutinį kartą atsisveikinant su šia mokslo šventove, gimnazijos vadovė palinkėjo visiems sėkmės jau pasirenkant savarankišką gyvenimą – vieniems toliau gilinant žinias įvairiose aukštosiose ir specialiosiose mokyklose, ir kitiems, nusprendusiems pradėti darbinę veiklą. To paties linkėjo ir šventiškai pasipuošę jų tėveliai, giminaičiai ir artimiausi draugai, įteikdami margaspalvių gėlių puokštes. Šiame gausiame renginyje daug nuoširdžių padėkos žodžių buvo išsakyta ir abiturientų mokytojams bei klasės vadovėms, kurios auklėtiniams atidavė po dalelę savo širdies. Iškilmingoje išleistuvių pavakarėje būta ne tik džiaugsmo, bet ir liūdesio akimirkų, nes tenka atsisveikinti su gimnazija, kuri per dvylika metų buvo tapusi antraisiais namais.

Abiturientų išleistuvėse dalyvavę svečiai iš Ignalinos kultūros ir sporto centro daug nuoširdžių padėkos žodžių pareiškė tiems, kurie aktyviai dalyvavo rajono sporto sąjūdyje. Kaip ir reikėjo manyti, gimnazijos vardą svariausiai garsino biatlonininkė Gaudvilė Nalivaikaitė, kuri, įsitvirtinusi Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje, sėkmingai dalyvavo įvairiose respublikinėse bei tarptautinėse varžybose. Ši biatlono trenerių Aleksandro Ščekočichino ir Edvardo Rasimovičiaus auklėtinė kartu su vilniete G. Leščinskaite ir anykštiete K. Vitkūnaite tarp 200 būsimų olimpiečių estafetės 3 x 6 km tarptautinėse varžybose iškovojo šeštą vietą. Iki šiol tokios aukštos vietos Lietuvoje tokio amžiaus dalyvių komanda dar nė karto nebuvo iškovojusi. Beje, vidiškietė Amerikoje ypač sėkmingai rungtyniavo pernai, kai ji savo tarp bendraamžių 6 km sprinto rungtyje užėmė pirmą vietą ir tapo vasaros Šiaurės Amerikos biatlono čempione. Tokios sėkmės nebuvo iškovojusi nė viena Lietuvos biatlonininkė. Pasidžiaugdamas šios merginos sėkme, biatlono treneris A. Ščekočichinas Gaudvilei Nalivaikaitei įteikė originalią dovaną. Beje, treneris pažymėjo, kad ši jaunoji būsima olimpietė po gimnazijos užbaigimo jau pakviesta į Lietuvos moterų biatlono rinktinę. Ta proga pasveikinti Gaudvilę Nalivaikaitę atvyko ir Lietuvos biatlono rinktinės nariai, tarp kurių buvo rinktinės vyr. treneris Ilmaras Bricis, jo asistentas Aurimas Bučelis, Sočio žiemos olimpinių žaidynių dalyvis Tomas Kaukėnas ir kiti. Abiturientų išleistuvėse buvo pagerbtas ir geriausias gimnazijos slidininkas Julius Kardelis, kuriam atminimo dovaną įteikė jo treneris Karolis Baltakis.

Beje, išleistuvėse daug padėkos žodžių susilaukė ir buvusi kūrybinga IKSC dailės studijos ilgametė narė Živilė Urbonaitė, kuriai atminimo dovaną įteikė Dailės studijos vadovė Nijolė Trinkūnienė.

Pasibaigus abiturientų išleistuvėms, šie gimnazijos teritorijoje pasodino atminimo ąžuoliuką.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje