Skip to content

Diana Rasimovičiūtė ištekėjo už legendinio Latvijos biatlonininko

MI informacija

Jau prieš mėnesį aukso žiedus sumainė ketverių olimpinių žaidynių dalyvė Diana Rasimovičiūtė ir pasaulio čempionatų prizininkas latvis Ilmaras Bricis. Latvijos biatlonininkas dabar treniruoja Lietuvos moterų biatlono rinktinę, kuriai priklausė ir D. Rasimovičiūtė. Neseniai sportininkė paskelbė apie planus sustabdyti savo karjerą.

„Nebesportuoju. Sunku dabar pasakyti, ar grįšiu į sportą. Gyvenimas toks dalykas, kad niekada negalima sakyti niekada. Manau, jog mano amžius dar leistų grįžti. Aš judu dėl savęs, treniruojuosi, nes tai yra mano gyvenimas“, – atsiduso 30-metė D. Rasimovičiūtė.

Biatlonininkė neslepia, jog pagrindinė sportinės karjeros pabaigos priežastis – pablogėjusi finansinė situacija. Jai nemokama olimpinė solidarumo stipendija bei valstybės skiriama stipendija už 2010 m. iškovotus Europos čempionato medalius.

„Jeigu man būtų 20 metų, tada žiūrėčiau kitaip – žiūrėčiau į ateitį, ne į vienerius metus. Būtent tą aš ir dariau būdama jaunesnė, bet dabar mano mintys sukasi apie šeimą. Tiesiog atėjo toks laikas, kad reikėjo idealių sąlygų, kad dar treniruočiausi, – aiškino D. Rasimovičiūtė. – Viskas labai keista, viskas nauja, dabar gyvenu visai kitą gyvenimą, nėra skubėjimo, griežto darbo grafiko.“

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje