Skip to content

Iš įvykių suvestinių

 

Vagystės

Liepos 18 d. 78-erių T. B., gyv. Dūkšto sen., pareiškė, kad apie 2 val. buvo įsibrauta į jos butą ir iš piniginės pagrobti pinigai, o iš šaldytuvo – įvairūs maisto produktai. Žala – 235 litai.

Liepos 19 d. 85-erių M. T., gyv. Dūkšto sen., pareiškė, kad apie 3 val. namuose pastebėjo, jog kambaryje su įjungtu prožektoriumi vaikšto nepažįstamas vyras, po kurio pasišalinimo pareiškėja pasigedo 2 alkoholinių gėrimų butelių. Žala – 27 litai.

Melagis
Liepos 18 d. gautas nutarimas, kad 28-erių A. Š., gyv. Mielagėnų sen., melagingai pranešė apie nebūtą nusikaltimą bei davė melagingus parodymus.

Kvaišalai

Liepos 20 d., apie 21.55 val., Dūkšte sustabdytas automobilis, kurį vairavo 37-erių N. G. Kartu važiavo 26-erių S. B., gyv. Ignalinoje, Miško g., ir 28-erių V. I., gyv. Visagine. Kilus įtarimui, jog minėti asmenys yra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų, jie buvo pristatyti į rajono PK. Visaginietis turėjo 9 folijos lankstinukus su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama, – narkotine medžiaga (heroinu). Visi kiti, važiavę automobiliu, apklausti.

Mirtis

Liepos 18 d. rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 58-erių A. S., rasto mirusio namuose Dūkšto sen., mirties priežasties nustatymo.

Dėl gaisrų Gilūtose

Rajono policijos komisariatas po penktadienio MI publikacijos „Gilūtų gyventojus sukaustė ugnies baimė“ atsiuntė tokį raštą: „Dėl gaisrų, kilusių šių metų gegužės 17 d. ir birželio 22 d., yra pradėti ikiteisminiai tyrimai, iškeltos gaisrų kilimo versijos yra tikrinamos. Daugiau informacijos pateikti negalime, kadangi tai yra ikiteisminio tyrimo duomenys. Dėl gaisro liepos 12 d. taip pat bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pažymėtina, kad pirminę priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos surinktą medžiagą policijos komisariatas gavo tik liepos 16 d.“.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje