Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Jonas BALTAKIS

Plėšimas

Liepos 27 d., apie 20 val., Ignalinoje, Budrių g. šalia parduotuvės, iš matymo pažįstami vyras ir moteris, 31-erių nukentėjusiam iš Kelmės r. grasindami daiktu, panašiu į peilį, pagrobė nuo kaklo sidabrinę grandinėlę. Žala – 200 litų. Įtariamieji: neblaivūs – 49-erių moteris (1,68 prom.) ir 36-erių vyras (2,77 prom.) uždaryti į areštinę. Nusikaltimas išaiškintas per valandą.

Liepos 26 d. 53-ejų G. S., gyv. Ceikinių sen., pareiškė, kad tądien apie 20 val. pastebėjo, jog iš jai priklausančio gyvenamojo namo pagrobta piniginė, kurioje buvo pareiškėjos asmens tapatybės kortelė, AB banko „Swedbank“ mokėjimo kortelė, pareiškėjos vyro tapatybės kortelė, 640 litų bei apie 10 Lt monetomis. Žala – 660 litų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Granata

Liepos 27 d., apie 17.50 val., Ignalinos sen. sodybos kieme rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Atvykę sprogmenų neutralizavimo kuopos pareigūnai nustatė, kad tai Antrojo pasaulinio karo laikų rankinė granata su sprogstamuoju užtaisu. Granata sunaikinta vietoje.

Promilės

Liepos 25 d. Ignalinoje, Turistų g., buvo sustabdytas automobilis, kurį neblaivus ir be „teisių“ vairavo neblaivus 26-erių M. M. (2.99 prom.). Pradėta administracinė teisena.

Smurtas

Liepos 24 d. Vidiškių sen. gyventoja pareiškė, kad apie 16.30 val. jos neblaivus 36-erių vyras T. Č. (1,82 prom.) prieš ją naudojo fizinį smurtą. Vyras uždarytas į laikino sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 26 d., apie 24 val., 26-erių A. B., gyv. Vidiškių sen., pareiškė, kad jai priklausančiuose namuose nepažįstamas vaikinas sudavė jai kumščiu į veidą.

Virusas

Liepos 25 d. rajono PK iš Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros gavo ikiteisminio tyrimo medžiagą, kad būtų išsiaiškintas afrikinio kiaulių maro viruso patekimo šaltinis į UAB „Idavang“ Rupinskuose.

Mirtys

Liepos 25 d. Gurų k. rastas paskendęs 59-erių E. M., o liepos 26 d. Ignalinos sen. miręs 50-metis Z. D. Rajono PK pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here