Skip to content

Festivalyje „Visagino country“ – spalvinga muzikos programa ir pramogos

MI informacija

 

Rugpjūčio 15–17 d. kantri muzikos gerbėjus ir visus, vertinančius gyvai atliekamą muziką, pakvies jau 21-asis tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“. Tęsdamas savo tradicijas, šis festivalis tampa vis turtingesniu ir lankytojus žada nustebinti įvairia muzikine programa bei smagiais papildomais renginiais.

„Visagino country“ programa šiais metais išskirtinė tuo, kad net trys grupės jame atstovaus kantri muzikos tėvynei JAV – tai grupė „Modern Earl“, atlikėja Liane Edwards su grupe ir atlikėjas Ray Scott, atvyksiantis iš paties Nešvilio – pasaulio kantri muzikos sostinės. Tarp kitų festivalio žvaigždžių pasirodys ir grupė „Little-Country-Gentlemen“ iš Vokietijos, kantri muzikos grupės iš Danijos, Italijos, Latvijos, taip pat Lietuvos kantri muzikos grandai bei jaunieji talentai.

Festivalis tradiciškai prasidės penktadienį, rugpjūčio 15 d., 17 val., Visagino gatvėmis judančiu motorizuotu kantristų paradu. Be pagrindinių didžiųjų koncertų, festivalio lankytojų lauks daug kitų renginių: vaikų ir jaunimo projektas „Kantri viltys“, kantri giesmės Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje ir kt.

Praėjusiais metais pirmą kartą vykęs linijinių šokių festivalis, šiemet dar labiau išsiplėtęs geografiškai (jame dalyvaus šokėjai iš Latvijos ir Estijos) šeštadienį 15 val. pakvies visus į šokių aikštelę „Jama“. Čia žiūrovai galės ne tik išvysti puikiai šokančią minią, bet ir patys pasimokyti šokių žingsnelių.

Aštrių pojūčių mėgėjus šeštadienį, 12 val., pakvies StuntRiding šou – akrobatinis važiavimas motociklais. Jis vyks Visagine, Taikos pr. ir Veteranų g. sankryžoje.

Didžiųjų festivalio koncertų metu, abu vakarus žiūrovų laukia staigmena – ugnies šou, kurį dovanos grupė „Pantera“ iš Ukrainos. Šios grupės pasirodymai – tai šokių su ugnimi, žongliravimo, akrobatikos ir neįtikėtinų efektų derinys, skambant kantri muzikai. Antrąjį vakarą grupės „Pantera“ pasirodymą festivalio uždarymo programoje vainikuos specialus pirotechnikos ir fejerverkų šou.  

Dėl Visagino stadiono rekonstrukcijos, festivalis šiais metais vyks kitoje vietoje – Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro stadione (Festivalio g. 11A). Ši vieta apsupta miško, todėl jau pati gamta įkvėps ir priartins prie kaimiškos aplinkos, kuri labai tinka kantri stiliui.  

Visiškai greta pagrindinės aikštelės įsikurs ir palapinių miestelis, kuriame drąsiai galės įsikurti visi atvykę. Jiems bus suteikta galimybė netoli palapinės pasistatyti savo automobilį. Kaip ir kasmet, palapinių miestelio šeimininkai jo gyventojams ruošia atrakcijas, siurprizus ir sako, kad dieną, kai didžiojoje scenoje nieko nevyks, gyvenimas palapinių miestelyje tikrai bus įdomus.

Daugiau informacijos apie festivalį rasti ir su jo programa susipažinti galite www.visaginocountry.lt

Organizatoriai

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje