Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Gilūtose – penktas gaisras

Rugpjūčio 10 d., apie 01.47 val., Gilūtų k. užsiliepsnojo privatus ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, jis degė atvira liepsna. Pastatas buvo sublokuotas su garažu ir medinė daržine. Visiškai sudegė daržinė, kurioje buvo 12 t šieno ir 12 m3 malkų. Garažas apsaugotas. Įvykis tiriamas. Gilūtose niekas neabejoja, kad tai paslaptingo ir nesugaunamo padegėjo jau penktas sukeltas gaisras (apie tai MI jau rašė liepos 18 d. straipsnyje „Gilūtų gyventojus sukaustė ugnies baimė“). Dauguma ankstesnių gaisrų, kaip ir šis, kilo per Mėnulio pilnatį ir poilsio dieną. Tai savotiškas padegėjo braižas.

Rugpjūčio 8 d., 17.35 val., pranešta, kad Kazitiškio sen., Aminėniškės k., dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, medinis pastatas degė atvira liepsna, perdanga jau buvo sukritusi. Namas sudegė visiškai. Įvykis tiriamas. Beveik neabejojama, kad gaisrą įžiebė žaibas, nes tuo metu ten siautė audra.

Apiplėšė tualete

Rugpjūčio 7 d. 57-erių N. Daugėliškio sen. Izabelinės k. gyventoja pareiškė, kad tądien, apie 11.40 val., Ignalinos autobusų stoties moterų tualete nepažįstamas vyras jai iš rankų išplėšė piniginę bei atvirai pagro

Vagystės

Rugpjūčio 1 d., apie 16.15 val., Ignalinoje, Atgimimo g., pagrobtas dviratis. Žala – 400 Lt.
Rugpjūčio 7 d. Didžiasalio k., Agarinio g., gyventojas pranešė, kad dienos metu iš jo buto dingo keturi mobiliojo ryšio telefonai ir dvi saldainių dėžutės. Į butą patekta per duris, atrakinus spyną.
Rugpjūčio 8 d. 73-ejų N. Daugėliškio sen. gyventoja pareiškė, kad apie 21 val., jai būnant pas seserį svečiuose, iš jos kuprinės neaiškiomis aplinkybėmis dingo piniginė. Žala – 270 litų.
Rugpjūčio 9 d., apie 14 val., 35-erių gyventoja pareiškė, kad Ignalinoje, Atgimimo g., būdama svečiuose pas pažįstamą trumpam išėjo į lauko tualetą. Grįžusi pastebėjo, kad iš jos rankinės neaiškiomis aplinkybėmis dingo 70 Lt
Rugpjūčio 10 d. Linkmenų sen., Beržaragio k., gyventoja pareiškė, kad nuo rugpjūčio 6 iki rugpjūčio 10 d. nuo Baluošo ežero pakrantės pavogta irklinė, stiklo pluošto valtis. Žala – žala 2700 Lt.

Mirtis

Rugpjūčio 10 d., 12 val., Mielagėnų sen., Salomenkos k., kiemo teritorijoje stovinčiame traktoriuje rastas pasikoręs 67-erių A. M. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje