Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Dar 2013 m. rugsėjo 2 d. N. Daugėliškio sen. gyventojas pranešė, kad iš nerakinto garažo pagrobtas jo automobilis „Audi 80“. Automobilyje signalizacijos nebuvo, turtas nuo vagysčių nedraustas. Padaryta 2000 Lt žala. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, nustatė, kad minėtą automobilį pavogė 34-erių be pastovios gyvenamosios vietos D. R.

Liepos 2 d. Kazitiškio sen. gyventojas pareiškė, kad iš jam priklausančios ūkio technikos, stovėjusios sodybos teritorijoje, atsukus kuro bako sraigtą pagrobta 260 litrų dyzelinio kuro. Žala – 806 Lt. Turtas nuo vagystės nedraustas, teritorija nesaugoma. Nustatyta, kad kurą pavogė 23-ejų Kazitiškio sen. gyventojas T. M.

Liepos 30 d. Didžiasalio sen. gyventojas pareiškė, kad tądien, apie 14 val., Didžiasalio parkelyje vienas iš matymo pažįstamas vaikinas kartą spyrė ir kartą smogė kumščiu, dėl ko iškrito mobiliojo ryšio telefonas, kurį užpuolikas pagrobė. Žala – 50 Lt. Pareigūnai, atlikę paiešką, nustatė, kad nusikaltimą įvykdė tos pačios seniūnijos 22-ejų gyventojas D. P.

Rugpjūčio 1 d. Ignalinoje, Atgimimo g., buvo pagrobtas šalia Ignalinos viešosios bibliotekos pastato buvęs dviratis. Didžiasalio sporto klubui „Fortūna“ padaryta 1199 Lt žala. Nustatyta, kad minėtą nusikaltimą įvykdė 22-ejų Vidiškių sen. gyventojas E. M. Jam pareikšti įtarimai dėl vagystės.

Rugpjūčio 4 d. Kazitiškio sen. gyventojas pareiškė, kad 2014 m. liepos pabaigoje pastebėjo, jog jo sodyboje iš lauke stovėjusio traktoriaus pagrobta apie 30 litrų dyzelinio kuro, o iš metalinės kuro talpyklos, buvusios ūkiniame pastate, dar apie 70 litrų kuro. Žala – 350 Lt. Vagystę įvykdė Kazitiškio sen. gyventojai: 19-metis K. V., 52-ejų L. Č. ir 23-ejų T. M., tas pats, kuris liepos 2 d. vogė kurą. „Vikrus“ vaikis…

Rugpjūčio 20 d. Dūkšto sen. gyventojas pareiškė, kad nakties metu įsibrovus į butą, iš jo pavogti maisto produktai, piniginė, kurioje buvo 50 litų, mobiliojo ryšio telefonas ir auksinė grandinėlė su pakabuku. Žala – 970 Lt. Pareigūnai nustatė, kad vagystę įvykdė 39-erių K. G.

Rugpjūčio 31 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., atstūmus balkono duris, įsibrauta į ignalinietei priklausantį butą ir iš kambario pagrobtas televizorius. Nustatyta, kad minėtą nusikaltimą įvykdė 26-erių rajono gyventojas S. B. (gim. 1988 m.). Jam pareikšti įtarimai dėl vagystės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here