Skip to content

Iki leidimo dalyvauti eisme sustabdymo liko 8 dienos

MI informacija

Nuo 2014 m. liepos 1 d., įsigaliojus Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo nuostatoms, taikoma leidimo transporto priemonei dalyvauti eisme (toliau – leidimas) sustabdymo procedūra. Ši procedūra taikoma, nustačius, kad neatlikta ar negalioja transporto priemonės privalomoji techninė apžiūra arba kad transporto priemonė neapdrausta transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Priežastys, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas, turi būti pašalinamos per 90 dienų. Jei per šį laikotarpį jos nepašalinamos, leidimas panaikinamas ir transporto priemonė išregistruojama, o valstybinio registracijos numerio ženklai pripažįstami negaliojančiais ir turi būti grąžinti VĮ „Regitra“.

„Regitra“ primena, kad per 90 dienų nuo leidimo sustabdymo pareiškėjai gali kreiptis, kad sustabdymas būtų toliau pratęstas iki vienerių metų. Tokiu atveju po 90 dienų transporto priemonė nebus išregistruojama. Tai ypač aktualu, kai transporto priemone ilgesnį laiką nevažinėjama, todėl ji nedraudžiama ir neatliekama jos privalomoji techninė apžiūra. Dėl sustabdymo pratęsimo patariama kreiptis iš anksto, nelaukiant paskutinės termino dienos.

Prasitęsti leidimo sustabdymą galima prisijungus prie VĮ „Regitra“ elektroninių transporto priemonių registravimo paslaugų portalo (prisijungus prie portalo, atsidariusiame lange reikia pasirinkti: Paslaugos / Paslaugų užsakymas / Sustabdyti leidimą transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme).

Prasitęsti leidimo sustabdymą galima taip pat ir atvykus į „Regitros“ padalinį.

Kilus klausimams, prašome kreiptis tel. 8~700 55151, el. p. info@regitra.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje