Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Vagių akiratyje – automobiliai

Rugsėjo 30 d., apie 7 val., 42-ejų Kazitiškio sen. gyventojas pranešė, kad pavogtas jam priklausantis automobilis, stovėjęs lauko kelyje prie jam priklausančių fermų. Automobilis prieš vagystę buvo neužrakintas, raktai palikti užvedimo spynoje. Žala – 2000 Lt. Minėtas automobilis rastas už 500 m nuo vagystės vietos. Automobilis buvo atsitrenkęs į pakelės medį, apgadintas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 19-metis Vidiškių sen. gyventojas pranešė, kad pasikėsinta pagrobti jam priklausantį automobilį. Pasikėsinimo metu išdaužtas dešinės pusės galinių durų stiklas bei sulaužyta užvedimo spyna. Dėl sugadinimų padaryta 130 Lt žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariant šio nusikaltimo padarymu, sulaikytas ir areštinėje uždarytas 27-erių V. K.

Pavogė tinklus

Rugsėjo 29 d. T. V. pareiškė, kad naktį Dringio ežere, ties Gaveikėnais, pagrobti 5 statomieji skaidraus valo tinklai, skirti verslinei žvejybai. Žala – 1000 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 30 d. J. F. pareiškė, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį namą Kazitiškio sen. ir iš kambaryje ant stalo esančios piniginės pavogta 200 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tądien vilnietė pranešė, kad atvykusi į savo sodybą Vidiškių sen. pastebėjo, jog per langą įsibrauta į gyvenamąjį namą ir pavogti įvairūs daiktai. Žala – 60 Lt. Turtas draustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Spalio 1 d., 12.39 val., ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į gaisrą Kazitiškio sen., Ligūnų k.  Ten degė B. B. gyvenamasis namas. Atvykę ugniagesiai namo kambaryje rado degantį kilimą. Apdegė ir išardyta apie 0,5 m2 medinių grindų. Išvėdintos patalpos. Gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje