Skip to content

„Gyvenu čia“ – TV laida apie Ignalinos kraštą

Šių metų vasarą startavusios Lietuvos ryto televizijos laidos „Gyvenu čia“ kūrybinė komanda „Sraigės“ vardu pakrikštytame namelyje ant ratų keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius bei  ankstyvais sekmadienio rytais žiūrovams pateikia pozityvias naujienas, kviečia visus pasigrožėti gražiausiomis vietomis, pasiklausyti smagių pokalbių su įdomiais žmonėmis. Rajono savivaldybės kvietimu, spalio 7 d. namelis ant ratų atvyko ir į Ignaliną. Čia viešėjo dvi dienas ir suspėjo surinkti daug medžiagos.

Nuo žemės ir iš dangaus filmuota Ignalina, ją supantys ežerai ir miškai, Lietuvos žiemos sporto centras, taip pat Vidiškės ir gražuolis dvaras, Palūšė, Aukštaitijos nacionalinio parko lankytinos vietos. Laidos kūrybinė komanda taip pat pabuvojo Ignalinos sporto ir pramogų centre, domėjosi ligoninėje teikiamomis sanatorinėmis paslaugomis, išbandė skrydžio per ežerą malonumą pramogų parke prie „Žuvėdros“, apsilankė Cijonuose esančiame „Paukščių kaime“ bei stebėjo šakočio kepimą restorane „Romnesa“.

Visus pašnekovus kalbino laidos „Gyvenu čia“ veidas, temperamentingoji dainininkė ir renginių vedėja Donalda Meiželytė. Apie tai, kuo Ignalinos miestas, rajonas gali sužavėti čia atvykstančius poilsiautojus ir turistus, pasakojo savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis. Kartu su laidos vedėja jis vaikštinėjo Paplovinio ežero pakrante, parodė Ignalinos vardo atsiradimą simbolizuojančią skulptūrą ir papasakojo miesto legendą. Vėliau meras buvo paprašytas ant „Sraigės“ namelio užklijuoti Ignalinos rajono herbo lipduką. Tokia graži šios laidos tradicija.

Seniūnas Valentinas Rumbutis pristatė tai, kas artimiausiu metu planuojama padaryti, gerinant Ignalinos miesto įvaizdį. Lietuvos žiemos sporto centro naujovėmis ir perspektyvomis džiaugėsi direktorius Bronislavas Cicėnas. Laidos kūrėjai labai susidomėjo, kai jiems buvo pasiūlyta pakalbinti plaukimo trenerį Eugenijų Rakitiną. Jaunas žmogus iš didmiesčio persikelia gyventi į Ignaliną ir su tokiu dideliu užsidegimu imasi širdžiai mielos veiklos, kuri duoda puikių rezultatų. Ignalinos jaunieji plaukikai skina laurus įvairiose varžybose ir čempionatuose, o pats treneris džiaugiasi gyvenimu mažame miestelyje, nes čia jis atrado save, sukūrė šeimą ir jaučiasi laimingas…

Daug įdomių pašnekovų, daug gražių rudeninių vaizdų ir panoramų iš paukščio skrydžio, daug įspūdžių ir smagių akimirkų – geriau viską tiesiog pamatyti.

Ignalinos kraštą pristatanti laida „Gyvenu čia“ bus rodoma per „Lietuvos ryto“ televiziją spalio 19 d. (sekmadienį), 8.50 val. Kviečiame pažiūrėti!

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje