Skip to content

Informacija gyventojams dėl šildymo sezono

MI informacija

Šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė nei  +10 C (stebima tos vietovės, kurioje skelbiamas šildymo sezonas, temperatūra). Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu šildymo sezono pradžia ir pabaiga skelbiama tik sąrašuose patvirtintose savivaldybės įstaigose (vaikų darželiuose, mokyklose, ligoninėse ir pan.).

Gyventojai patys turi teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos datos. Tam turi pritarti dauguma (50 proc. +1) daugiabučio namo gyventojų. Jeigu šilumos vartotojai, išskyrus savivaldybės institucijos patvirtintuose sąrašuose numatytas įstaigas, nusprendė pradėti ar užbaigti savo pastatų šildymą kitu laiku nei savivaldybės nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis, ne vėliau kaip per dvi darbo dienas, duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą  įgyvendinti. Jeigu dėl objektyvių priežasčių tuo metu nėra techninių galimybių tai atlikti, pateikiamas motyvuotas paaiškinimas.

Pradėjus pastato šildymą ar atnaujinus jį po remonto, kai buvo išleistas šilumnešio vanduo, daugiabučių namų viršutinių aukštų gyventojai turi nuorinti šildymo sistemą patys arba leisti tai atlikti šildymo sistemų prižiūrėtojui. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here