Skip to content

Iš policijos suvestinių

MI informacija

Vagysčių protrūkis

Spalio 9 d. UAB „Rokanta ir Ko“ direktorius pareiškė, kad Linkmenų sen., prie renovuojamo mokyklos pastato, pagrobta dalis metalinių pastolių. Turtas nedraustas. Žala – 700 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tądien Dūkšto sen. 46-erių gyventoja pranešė, kad apie 5 val. pastebėjusi, kad iš jos namų valdos teritorijos pagrobtas elektrinis piemuo. Turtas nedraustas. Žala – 174 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 7 val., kita Dūkšto sen. gyventoja pastebėjo, kad iš lauko, esančio apie 100 m atstumu nuo jo namų, taip pat pagrobtas elektrinis piemuo ir akumuliatorius. Turtas nedraustas. Žala – 260 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 10 d. pranešta, kad iš ekskavatoriaus, priklausančio agroservisui „Agrenta“, stovėjusio Ceikinių sen., neužrakinto kuro bako buvo pagrobta apie 120 l dyzelinio kuro. Žala – apie 500 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tądien vilnietis pranešė, kad iš valtinės, esančios Tverečiaus sen., nulaužus pakabinamą durų spyną, pagrobta jam priklausanti pripučiama PVC valtis bei įvairūs žūklės reikmenys. Žala – 2000 Lt. Turtas nedraustas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 11 d. vilnietis pranešė, kad atvykęs į savo sodybą Vidiškių sen. pastebėjo, kad išlaužta garažo durų pakabinama spyna ir įsibrauta į vidų. Pagrobtas kampinis šlifuoklis, o prapjovus kito metalinio garažo stogą, įsibrauta į vidų ir pagrobtas elektrinis ir benzininis pjūklai, pasikėsinta pagrobti traktoriuką. Žala – 21 000 Lt. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėl sukčiai apgavo…

Spalio 10 d. 58-erių Dūkšto sen. gyventoja pranešė, kad spalio 9 d. į jos laidinį telefoną paskambino nepažįstami asmenys, kurie prisistatė policijos pareigūnais bei banko darbuotojais. Apgaulės būdu išviliojo asmens bei elektroninės bankininkystės duomenis, kuriais pasinaudojus, iš kredito bendrovės UAB „Moment Credit“ paimta 10 000 Lt. 8000 Lt iš šios sumos pervesti į jai nepažįstamų asmenų banko sąskaitas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ir kada visa tai baigsis?..

Promilės

Spalio 11 d. N. Daugėliškio sen. sustabdytas automobilis, kurį neblaivus (1.29 prom.) vairavo 20-metis visaginietis V. S. Surašytas protokolas, automobilis sulaikytas ir saugomas V. Trapiko IĮ.

Smurtas

Spalio 11 d. J. M. pranešė, kad neblaivus 22-ejų pusbrolis E. M. (2,54 prom.) prieš ją panaudojo fizinį smurtą ir sukėlė pareiškėjai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išėjo ir negrįžo

Spalio 12 d.  Švedriškės k. gyventojas pranešė, kad spalio 11 d.,  apie 22.30 val., iš namų išėjo jo nepilnametė dukra (gim. 2001 m.) ir iki šiol negrįžo. Galima jos buvimo vieta – Utenos m. Iš namų  išeina ne pirmą kartą.

Kėsinosi į kainas

Spalio 12 d. „Lukoil“ degalinės vadovas parnešė, kad po nakties rado apgadintą kainų informacijos stendą. Žala – apie 700 Lt. Prie stendo buvo rastas mobiliojo ryšio telefonas, įtariama, kad jis priklauso vienam iš pažeidėjų. Įvykio vietoje rastas mobiliukas priklauso 20-mečiui ignaliniečiui M. Č.

Mirtis

Spalio 12 d. rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 54-erių vyriškio, rasto bute Ignalinoje, Ligoninės g., mirties priežasties nustatymo.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje