Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Birželio 22 d. V. R. pranešė, kad Ignalinoje, Atgimimo g. esančiame bute, pagrobta piniginė, kurioje buvo 40 eurų, 100 Lt, banko mokėjimo kortelė, parduotuvių nuolaidų kortelės, „Tele 2“ papildymo kortelė, neįgaliojo pažymėjimas. Žala – 238 Lt.

Pareigūnams atlikus paieškos veiksmus nustatyta, kad vagystę įvykdė ignalinietis R. K.

Rugsėjo 26 d. Kazitiškio sen. gyventojas pranešė, kad nulaužus pakabinamą spyną įsibrautą į jo ūkinį pastatą ir pagrobtas traktoriukas. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 8150 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai, atlikę paiešką nustatė, kad vagystę įvykdė be pastovios gyvenamosios vietos E. M.

Rugsėjo 24 d. Didžiasalio sen. gyventoja pranešė, kad iš jos neužrakinto namo spintos stalčiaus pavogti 250 Lt, o iš šaldytuvo – 20 vnt. vištų kiaušinių. Žala – 258 Lt.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą ir pareigūnams atlikus paieškos veiksmus nustatyta, kad vagystę įvykdė tos pačios seniūnijos 23-ejų gyventojas J. P.

Rugsėjo 1 d. S. P. pranešė, kad buvo įsibrauta į jam priklausančią sodybą Tverečiaus sen. ir iš namo pagrobta įvairių daiktų. Žala – 1380 Lt. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus nustatė, kad vagystę įvykdė vilnietis  R. K. ir Tverečiaus sen. gyventojas V. J.

Rugsėjo 30 d. J. F. pareiškė, kad buvo įsibrauta į jai priklausantį namą Kazitiškio sen. ir iš kambaryje ant stalo esančios piniginės pavogta 200 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus nustatė, kad vagystę įvykdė Vidiškių sen. gyventojai: 22-ejų E. M. ir 37-erių A. P.

Rugsėjo 17 d. Ignalinos sen. gyventojas pareiškė, kad pas jį į namus atėję pažįstami jaunuoliai jį sumušė ir pasišalino. Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus nustatė, kad pareiškėją sumušė ignalinietis M.B. ir Ignalinos sen. gyventojas A. P.

Rugsėjo 19 d. Ignalinos sen. gyventoja pareiškė, kad apgadintas jai priklausantis automobilis, kuris stovėjo namo kieme. Žala – 1230 Lt. Pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus nustatė, kad nusikalstamą veiką padarė ignalinietis M. B.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here