Skip to content

Naujos Evaldo Černiausko aukštumos

MI informacija

Sunkiaatletis Evaldas Černiauskas, gyvenantis Miečionyse ir dirbantis Ignalinos pasienio rinktinėje, jau ne pirmi metai savo pergalėmis garsina Lietuvą ir rajoną, tačiau žiūrint iš kitos pusės, jo rajone tarsi nėra. Treniruojasi Švenčionyse, nes Ignalinoje nėra tinkamų sąlygų. Ar ne laikas užlopyti šią skylę? O kol apie tai tik galvojama, Evaldas įvairiose varžybose užkariauja naujas aukštumas, skina naujas pergales. Sėkmingai jis pradėjo ir naują 2014–2015 m. sporto varžybų maratoną. Lietuvos rinktinės sudėtyje, kartu su dar dviem Švenčionių sporto klubo „Grifas“ nariais Dainium Juodgudžiu ir Jurijum Titovu, rugsėjo 27 d. Evaldas sėkmingai pasirodė Lenkijoje vykusiose Tarptautinėse štangos spaudimo gulomis varžybose „BARTOSZ-2014“. Lietuvos sportininkai laimėjo 5 pirmas vietas.

Lenkijoje E. Černiauskas svorio kategorijoje iki 83 kg, išspaudęs 190 kg štangą, užėmė pirmąją vietą, o tarp absoliučiai stipriausiųjų liko ketvirtas. 

Spalio 4 d. jis dalyvavo Žydrūno Savicko surengtose varžybose Vilniuje, ten svorio kategorijoje iki 83 kg išspaudė 190 kg ir užėmė pirmąją vietą, o tarp absoliučiai stipriausiųjų – antras.

Evaldas dar sėkmingai dalyvavo kitose atletų rungtyse. Pritūpimuose su štanga, pritūpęs su 160 kg svoriu, vėl laimėjo pirmąją vietą, o rungtyje išspausti štangą kuo daugiau kartų savo svoriu, 84 kg štangą išspaudė 31 kartą ir užėmė antrąją vietą.

A. Jakšto nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here