Skip to content

Ignalinos krepšinis grįžta į Lietuvos regionų lygą

Mamertas KRAPAUSKAS

Gera žinia „nukrito“ rajono krepšinio mėgėjams – vyrų krepšinio „Ignalinos“ komanda po dviejų praleistų sezonų grįžta į trečiojo lygio (po LKL ir NKL) Lietuvos regionų lygos pirmenybes.

Kaip MI pasakojo rajono krepšinio asociacijos prezidentas Mantas Ilgūnas, šio tikslo buvo siekiama ne kartą, bet nepavykdavo išspręsti finansinių problemų. Todėl dvejus metus dalyvavome tik Rytų Aukštaitijos pirmenybėse, kur kovojo dėl „Utenos mėsos“ taurės. Šių varžybų lygis žemesnis, tačiau krepšinio aistruoliams buvo įdomu, nes ignaliniečiai kovėsi šauniai ir dukart iškovojo taurę.

Rugsėjo pradžioje „Žuvėdros“ restorane-viešbutyje susirinkę Ignalinos ir Vilniaus krepšinio entuziastai po diskusijų ir pažymėdami rajono krepšinio asociacijos 10-metį, priėmė sprendimą atgaivinti „Ignalinos“ komandą ir dalyvauti Regionų lygoje. Tam didelę įtaką turėjo kraštietis Marius Kugauda, ne vieną sezoną sėkmingai rungtyniavęs Molėtų „Ežeryno-Kario“ komandoje ir gynęs Lietuvos kariuomenės garbę. Prie sprendimo priėmimo prisidėjo ir Mariaus brolis Paulius. Jų dėka buvo susitarta, kad „Ignaliną“ finansiškai parems Vilniaus bendrovės „Rustika“ ir „Auto“. Komandą geranoriškai paremti įsipareigojo ir „Žuvėdros“ savininkas Patras Mačiulis, kurio dėka iš anksto buvo parengta nauja komandos apranga.

Susirinkime buvo atnaujinta rajono krepšinio asociacijos valdyba, į kurią išrinkti Marius ir Paulius Kugaudos, Petras Mačiulis, rėmėjų iš Vilniaus atstovai, taip pat Mantas Ilgūnas ir Albertas Cicėnas. Naujuoju asociacijos prezidentu išrinktas Paulius Kugauda. Klubo direktoriumi tapo M. Ilgūnas, o komandos vyr. treneriu – A. Cicėnas. Susitarta, kad komandos žaidėjų kelionių ir maistpinigių išlaidas padengs rėmėjai. Starto mokestį įsipareigojo sumokėti rajono savivaldybė, ji padengs ir sekretoriato išlaidas namų rungtynėse.

Pasak M. Ilgūno, „Ignalina“ dalyvaus Regionų lygos B diviziono Rytų pogrupyje, kur pirmajame etape teks varžytis su Ukmergės, Pabradės, Vilniaus, Kauno Alytaus, Marijampolės, Jonavos ir Prienų komandomis.

„Ignalinos“ komandoje daugiausia rungtyniaus ignaliniečių. Žais Tomas Gasparavičius (23-eki metai), tokio pat amžiaus Žygimantas Kulda, Mindaugas Ragauskas (28), Marius Kupetys (21), Dovydas Šimkūnas (21), Eimantas Stalyga (18), Miglius Veršekys (19), Mantas Ilgūnas (28), taip pat vilniečiai Ugnius Luneckas, Donatas Janavičius, Mantas Kibildis, molėtiškiai Justas Narušis ir Povilas Navikas bei švenčioniškis Andrius Urbanavičius.

M. Ilgūnas įsitikinęs, kad komandoje žais patyrę krepšininkai ir bus siekiama patekti į A divizioną.

Pirmenybių pradžia spalio 24 d. Tądien „Ignalina“, 19 val., namuose susitiks su Ukmergės „Olimpo“ komanda. Tą pačią dieną vyks iškilmingas varžybų atidarymas ir bus paminėtas krepšinio asociacijos 10-mečio jubiliejus. Spalio 25 d., 14 val., ignaliniečiai namuose rungtyniaus su Prienų „Stakliškėmis“, o spalio 31 d. jų laukia išvyka į Alytų.

Autoriaus nuotr.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here