Skip to content

Iš policijos suvestinių

„Girtas“ kyšis

Spalio 14 d., apie 20.15 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., 41-erių vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus, 3,23 prom.), rajono PK pareigūnams siūlė kyšį (pinigų sumos neįvardijo). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 227 str. 2 d. Vyras uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Ir vėl sukčiai

Spalio 14 d. 41-erių dūkštietė pranešė, kad į stacionarų telefoną paskambinusi moteris ir prisistačiusi rajono policijos komisariato tyrėja Jūrate Malinauskiene, pareiškė, kad į pranešėjos banko sąskaitą buvo neteisėtai pervesta 4000 Lt iš vaikų fondo, todėl reikia sąskaitos rekvizitų. Tik davusi duomenis pareiškėja suprato, kad yra apgauta. Kreipėsi į banką ir sužinojo, kad iš jos sąskaitos pasisavinta 4000 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Spalio 14 d. UAB „Dauniškis ir KO“ darbų vadovas pareiškė, kad Dūkšte iš kiemo pagrobta įmonei priklausanti betono maišyklė. Žala – 700 Lt.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną R. Juozapaičio IĮ darbų vadovas pareiškė, kad iš statybvietės Ignalinoje, Laisvės g., pagrobtos 52 betoninės šaligatvių plytelės. Žala – 700 Lt.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Spalio 14 d. rajone gyvenantis nepilnametis pranešė, kad Ignalinoje, Geležinkelio g., viešoje vietoje šalia autobusų stoties, jį ir kitą nepilnametį sumušė nepažįstami jaunuoliai, taip sukeldami jiems fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje