Skip to content

Iš policijos suvestinių

MI informacija

Teismuose

Spalį automobilius vairavo neblaivūs ir už tai teismo nubausti: 51-erių Alvydas Milkevičius, sulaikytas Ignalinoje, Vilniaus g., 0,49 prom., nubaustas 1000 Lt bauda ir 12 mėn. prarado teisę vairuoti; 30-metis Nerijus Vitkus, sulaikytas Ignalinos–Švenčionių kelyje, 1,30 prom., vairavo be „teisių“, bauda 4200 Lt; 46-erių Darius Dinda, sulaikytas Bėčiūnuose, 2,25 prom., 2480 Lt ir 24 mėn. prarado vairuotojo pažymėjimą.

Brangios lydekos

Lapkričio 2 d. ryte, nedarbo metu, Ignalinos rajono aplinkos apsaugos pareigas kartu su neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi žvejoję Alksno ežere, pastebėjo ir sulaikė du vyrus, žvejojusius statomaisiais tinklaičiais. Apie tai buvo nedelsiant informuotas AM PP centras, kuris informavo tuo metu budinčius pareigūnus – Ignalinos ir Visagino agentūrų vedėjus.

Jiems atvykus paaiškėjo, kad žvejojo P. Ž. ir J. Ž. Jie turėjo neteisėtai sugavę keturias lydekas ir septynis karšius. Žuvų ištekliams padaryta žala siekia 3709 Lt , kurią ir teks atlyginti abiems „žvejams“. Taip pat pagal ATPK 87 str. 3 d. bus paskirta administracinė bauda, kuri gali siekti nuo 400 iki 1000 Lt. Medinė irklinė valtis ir tinklaičiai – konfiskuoti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje