Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Rugsėjo 30 d. Kazitiškio sen. gyventojas pranešė, kad pavogtas jam priklausantis automobilis, stovėjęs lauko kelyje prie jam priklausančių fermų. Automobilis prieš vagystę buvo neužrakintas, raktai palikti užvedimo spynoje. Minėtas automobilis rastas už 500 m nuo vagystės vietos, atsitrenkęs į pakelės medį ir apgadintas. Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai nustatė, kad minėtą automobilį pavogė ir apgadino Kazitiškio sen. gyvenantis nepilnametis. Jam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikaltimo padarymo.

Spalio 14 d. R. Juozapaičio IĮ darbų vadovas pareiškė, kad iš statybvietės Ignalinoje, Laisvės g., pagrobtos 52 betoninės šaligatvių plytelės. Žala – 700 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai, atlikę tyrimo veiksmus, nustatė, kad minėtąsias plyteles pavogė 20-metis O. R.

Spalio 20 d. Vidiškių sen. gyventojas pareiškė, kad iš sodybos teritorijos pagrobtas jam priklausantis traktorius, kurio vertė 6000 Lt. Sodybos teritorija nesaugoma. Traktorius nuo vagystės nedraustas. Kelyje Izabelinė – Šiūlėnai – Trapikiškė traktorius rastas bei grąžintas savininkui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai nustatė, kad traktorių pavogė 20-metis Didžiasalio sen. gyventojas T. R.

Spalio 14 d. rajone gyvenantis nepilnametis pranešė, kad Ignalinoje, Geležinkelio g., viešoje vietoje šalia autobusų stoties, jį ir kitą nepilnametį sumušė nepažįstami jaunuoliai, taip sukeldami jiems fizinį skausmą. Pradėjus ikiteisminį tyrimą, pareigūnai nustatė, kad nepilnamečius sumušė taip pat du nepilnamečiai, gyvenantys Ignalinoje ir Tverečiaus sen.

Spalio 27 d. N. Daugėliškio sen. savo namuose rastas A. M. lavonas su smurto požymiais. Pradėjus ikiteisminį tyrimą ir atlikus ekspertizę nustatyta, kad mirtis smurtinė. Įtarimas dėl nužudymo pareikštas 30-mečiui G. M.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here